Eesti – Küpros mängul on FC Levadia pallipoisid

Traditsiooniliselt on ühel noorte jalgpallurite grupil võimalus aidata kaasa Eesti meeste koondise mängu korraldusele, täites tähtsat ülesannet, pallipoiste oma. Sel pühapäeval on see au FC Levadia noormängijatel.

“Koondise mängu ladusasse korraldamisse annavad oma panuse paljud vabatahtlikud. Üheks valdkonnaks on pallipoisid, kus sel korral on partneriks FC Levadia,“ selgitas jalgpalliliidu peasekretär Anne Rei 3. septembri õhtul A. Le Coq Arenal peetaval Eesti – Küpros MM-valikmängul toimuvat.

FC Levadia otsustas erakordse võimalusega premeerida neid sobivas vanuses poisse, kes on klubi võistkondade mängudel sageli pallipoisteks ja maskotilasteks olnud ning FC Levadia Jalgpallikooli tegemistes aktiivselt kaasa löönud. Kõik väljavalitud on väga tublid ja pühendunud noored vutimehed.

FC Levadia Jalgpallikooli noortetreener Robert Sadovski: “Poisid saavad pühapäeval nuusutada koondise õhku, näha lähedalt tipptasemel mängu ja Eesti koondise mängijaid ning leida endale uusi iidoleid, kelle moodi olla ja kellest tulevikus veelgi paremaks saada. Koondisemängul pallipoisiks olemise kogemus innustab kõiki poisse treeningutel rohkem pingutama ja oma eesmärkide saavutamise nimel palju tööd tegema. Eesti koondises mängimine on igale jalgpallurile auasi ja kindlasti seavad nad selle endale tulevikus eesmärgiks!“

Pallipoisteks on FC Levadia Jalgpallikooli noormängijad Oskar Hendrikson, Rasmus Parvei, Ferris Reintal, Romeo Aan, Saveli Afanasjev, Sevastyan Ehin, Ander Sikk, Sten Maripuu, Aleks Grafov, Rasmus Mücker, Hugo Õitspuu ja Jürgen Petersoo.

MM-i valikmäng Eesti – Küpros toimub pühapäeval, 3. septembril A. Le Coq Arenal. Festivaliala avatakse kell 16, staadion kell 17 ning avavile kõlab kell 19. Pääsmed on saadaval Piletilevis.

FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner