FCI Levadia alustab Premium Liiga lõppvaatust kodumänguga JK Tuleviku vastu

FCI Levadia alustab Premium Liiga otsustavat vaatust ehk neljandat ringi laupäeval, 14. septembril kell 13:00 A.Le Coq Arenal kodumänguga Viljandi JK Tuleviku vastu.

Tegemist on juubelimänguga – kohtumine JK Tulevikuga on FCI Levadia ja tema eelkäija FC Levadia esindusmeeskonna kõigi aegade 700. mäng Eesti Meistriliigas.

Enne viimase ringi algust on nii FC Floral kui FCI Levadial tabelis 63 punkti, kuid FC Floral on üks kohtumine varuks. Viljandi JK Tulevik paikneb 21 punktiga seitsmendal tabelireal.

Tänavuse hooaja senised omavahelised mängud lõppesid FCI Levadia kolmeväravalise paremusega, vastavalt 5:2, 3:0 ja 3:0. Eelmisel hooajal võitis FCI Levadia kõik neli omavahelist kohtumist.

FCI Levadia peatreener Aleksandar Rogić: “Premium Liiga hooaja viimane faas on algamas. Püsime endiselt oma kursil, nüüd on aeg asetada kirss tordile. Teeme kõik, mis meie võimuses, et saavutada püstitatud eesmärgid. Valmistume eelolevaks mänguks Viljandi Tulevikuga väga tõsiselt ning peame olema ülimalt keskendunud. Neill on väga motiveeritud meeskond, kes tahab meie vastu end näidata ning nad suudavad oma tugevaid külgi ära kasutada. Kuigi kolmapäeval ootab meid juba Tallinna derbi FC Floraga, mõtleme hetkel ainult mängule Tulevikuga ning loomulikult on meie ainsaks eesmärgiks kohtumine võita.”

FCI Levadia keskkaitsja Marko Lipp: “Oleme mänguks Tulevikuga hästi valmistunud. Kui tahame meistriks tulla, siis peame kõik mängud võitma. Usun, et me kontrollime mängu ja ja hoiame rohkem palli, kuid peame olema väga hoolsad Tuleviku vasturünnakute elimineerimisel, et need meile ohtlikuks ei kujuneks.”

FOTO: Jana Pipar

FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner