FCI Levadia mängis 1:1 viiki Tallinna Kaleviga ja andis liidrikoha ära

FCI Levadia mängis Premium liiga 25. vooru kohtumises 1:1 viiki Tallinna Kaleviga ning andis liidrikoha FC Florale.

Meeskond alustas mängu järjekordselt kehvasti ning esimene võimalus tekkis alles 44. minutil, kui Joao Pedro tsenderduse lõi Bourama Fomba latti. Esimene poolaeg lõppes 0:0 viigiseisul. Teisele poolajale tulid rohesärgid veidi paremini ning 66. minutil sai Felipe Felicio lüüa kena värava, seis 1:0. Särk seljast ja tundus, et nüüd lähevad rohesärgid oma teed… Seda aga Kalev ei arvanud ning justnimelt Kalev alustas marulist ründetegevust. FCI Levadia mehed vajusid kaitsesse ning lasid Kalevil ainult rünnata. Kalevi ründetegevus kandis vilja lisaminutitel, kui karitusalas söödu saanud Purje vajutas palli Karl Andre Vallneri jalge vahelt võrku, seis 1:1.

Sellega kahe punkti kaotamisega andis FCI Levadia võimaluse FC Flora liidripositsioon endale võtta. Nüüd juhib Flora FCI Levadiat enne 3. septembri Tallinna derbit 2 punktiga. 3. Septembril võõrustab FC Flora meid Kadrioru Staadionil. Kohtumine algab seal kell 17:00.

See on kohtumine, mis võib määrata selle Premium liiga hooaja tabelikohad. Peame kõik energia koondama 3. septembril Kadriorgu ja aitama meie meestel tähtis kohtumine võita! Piletite saamiseks võta ühendust kogukonnajuhi Lauri Väljaga!