Meeskond kinkis klubile sünnipäevaks 3 väärtuslikku punkti

FCI Levadia võõrustas 21. oktoobril A. Le Coq Arenal Tartu JK Tammekat ning meeskond kinkis 2-1 võiduga sünnipäevaks klubile Premium liigasse tähtsad kolm punkti.

FCI Levadia loodi 22. oktoobril 1998. aastal ning 25. juubelimäng toimus A. Le Coq Arenal päev varem, 21. oktoobril. Levadia võõrustas Premium liiga 32. voorus Tartu Tammekat ning kohtumine võideti 2-1. Levadia asus juba mängu esimestel minutitel 1-0 juhtima, kui Edgar turi tugeva söödu lükkas väravasse Tammeka enda mängija. 28. minutil läks Levadia Mollo väravast 2-1 juhtima.

Mäng kisus närviliseks, sest Tammeka alustas teist poolaega hästi ja lõid ühe värava tagasi juba 47. mänguminutil, kuid sellest jäi väheks. Levadia kogus tabelisse kolm punkti ning on nüüd teeninud 32-st mängust 72 punkti. Mängu tipphetki näeb SIIT.

Levadia järgmine mäng toimub 28. oktoobril, kui kohtutakse võõrsilmängus Nõmme Kaljuga Sportland Arenal. Järgmine kodumäng on juba 1. oktoobril, mis on Halloweeni eri. Rohkem infot ning piletid on Piletitaskus.