FC Levadia vs JK Tarvas eelvaade

FC LEVADIA – RAKVERE JK TARVAS

A. Le Coq Premium Liiga XXV voor

Laupäeval, 20. augustil kell 16:00

Kadrioru staadion

Premium Liiga XXV voorus võtab FC Levadia Kadriorus vastu Rakvere JK Tarvase. Kohtumine algab Taasiseseisvumispäeval kell 16:00 ning otseülekande teeb ERR-i spordiportaal.

Teisipäeval pidas FC Levadia võõrsil raske heitluse Tartu JK Tammekaga ja võitis lõpuks tugevas vihmasajus 2:1. JK Tarvas alistus koduplatsil FC Florale 1:4. Tabelis püsib FC Levadia jätkuvalt teisel ja JK Tarvas kümnendal real.

Sel hooajal on varasemalt kohtutud kahel korral. Aprillis võitis kümnekesi lõpetanud Levadia koduväljakul 2:0. Mais sõideti Rakverre ning alistati vastased tulemusega 4:0.

FC Levadia peatreener Igor Prins: “Augusti kalender on väga tihe, mängud toimuvad paaripäevaste vahedega. Üritame Tartu reisist kiiresti kosuda ning laupäeval Kadriorus Rakvere Tarva vastu värsketena platsile tulla. Loodame, et taasiseseisvumispäeval rõõmustab meid kaunis suveilm ning tribüünidele koguneb rohkelt pealtvaatajaid. Loomulikult on meeskonna ainsaks eesmärgiks kolm punkti juurde teenida.”

FC Levadia äärepoolkaitsja Jevgeni Kobzar: “Ootame väga võitluslikku ja võrdlemisi jõulist mängu. Peame koduväljakul kaitses kindlalt tegutsema, arvukalt momente looma ja need ka edukalt ära kasutama. Tabeliseis on väga pingeline ja iga punkt ülimalt tähtis. Eesmärgiks saab olla ainult võit!”

FC Levadia poolel jätab mängu vahele Ilja Antonov, JK Tarvasel mängukeelu all olevaid jalgpallureid pole.

Väljakukohtunik on Dmitri Kulikov, abikohtunikud Rando Kesküla ja Artur Telling. Neljas kohtunik on Revo Sirel. Inspektor ja kohtunike vaatleja on Oleg Timofejev.

FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner