Kolmapäeva õhtul kohtuvad Tallinna derbis FCI Levadia ja FC Flora

Kolmapäeval kell 20:00 kohtuval A. Le Coq Arenal Premium Liiga Tallinna derbis FCI Levadia ja FC Flora. Kahjuks pole publik endiselt staadionile lubatud, kuid mängule on võimalik kaasa elada ETV2 otseülekande vahendusel.

Kuu aja taguses liigakohtumises mängisid FC Flora ja FCI Levadia Sportland Arenal väravateta viiki. Kolmapäevase kohtumise eel on FCI Levadia 28 punktiga tabeliliider, FC Flora arvel on nelja vähempeetud kohtumise juures 17 punkti.

Laupäeval kell 19:30 lähevad kaks kanget rohevalget meeskonda omavahel vastamisi Evald Tipneri karikavõistluste finaalis.

FCI Levadia peatreener Vladimir Vassiljev: “Väga oluline mäng meie meeskonna jaoks, derby pakub alati teistsuguseid emotsioone. Oleme Premium Liigas esikohal, soovime kindlasti FC Florat võita ja oma positsiooni kindlustada. Tuleb võitluslik mäng, kus kumbki meeskond ei taha lasta vastasel domineerida. Me üritame rohkem palli kontrollida ja rünnata kuna teame kui ohtlik on FC Flora oma kiirrünnakutel. Kindlasti üritavad ka nemad samamoodi tegutseda, seega tuleb palju võitlust ja kiireid üleminekuid. Derby saatuste otsustab emotsioon – võidab meeskond, kes rohkem võita tahab! Viimased mängud on näidanud, et meeskonnas on suur emotsionaalne tõus ja ma olen kindel, et see aitab meil soovitud tulemuseni jõuda.”

FCI Levadia ääreründaja Frank Liivak: “Tallinna derbi on kõige suurem mäng Eestis, mis tekitab erilisi emotsioone ja me ootame seda väga! Võtame ühe mängu korraga: kõigepealt on meil kolmapäeval suur mäng FC Floraga ning laupäeval juba karikafinaal – esimese mänguga on võimalik saada kolm punkti ning teisega võita tiitel! Soovin, et FCI Levadia fännid elaksid meeskonnale televiisori vahenduse kaasa, me vajame teie tuge! Enam pole palju jäänud, loodetavasti kohtume juba peagi staadionil!”

FOTO: Jana Pipar

FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner