Ühine Laulu- ja Tantsupeolistega Tallinna derbil! Rekord on mängus – OLE OSA SELLEST!

FCI Levadia ja FC Flora võtavad kolmapäeval A.Le Coq Arenal 97. korda mõõtu Premium Liiga 18. vooru kohtumises! Rekord on mängus – OLE OSA SELLEST!

Juba homme toimub A.Le Coq Arenal Eesti kõige suurem vastasseis jalgpalliväljakul: FCI Levadia – FC Flora! Kohtumine algab 19:00. Festivaliala avatakse 17:30. Väravad 1,2 ja 3 avatakse 18:00.

Kõik Laulu- ja Tantsupeo osalejad pääsevad staadionile TASUTA! Kõik, kes on ostnud pileti Laulu- ja Tantsupeole saavad kohtumisele samuti TASUTA sisse! Väravate 1,2 ja 3 ees on turvameeskonna inimesed, kellelt saavad Laulu- ja Tantsupeo osalejad ja pileti ostnud (käepaela või pileti näitamisel) inimesed TASUTA pileti.

REKORD ON MÄNGUS – OLE KOHAL!

FCI Levadia ja FC Flora on rivaalitsenud aegade algusest peale. Klubide esimene omavaheline kohtumine tõi staadionile 1123 pealtvaatajat. Teeks seekord nii, et Premium liiga publikurekord saab purustatud!
Rekordit aitavad lüüa laulu- ja tantsupeolised, puudu oled veel sina. Võta sõbrad kokku ja tule 28. juunil A.Le Coq Arenale!

Mis mängupäeval toimub?

FESTIVALIALA: footdarts, erinevad ägedad mängud (avatud alates 17:30)

– Fännitooted müügiks (võimalus maksta nii kaardiga kui sularahas)

– Lasteala (ala, kus lapsed saavad joonistada, mängida jne)

– Poolajal toimub Admiralsi vaheajaloos – hoia oma pilet kindlasti poolajani alles!

– Kohal kõigi lemmik, lõvi Leffu

PILETIINFO:

TASUTA: Tantsu- ja Laulupeo osalejad saavad käepaela alusel väravast priipääsme turvameeskonna käest! Samuti saavad priipääsme inimesed, kes on Tantsu- ja Laulupeole ostnud pileti!

Tasuta: klubi noormängijad (klubikaardi alusel), alla 12-aastased lapsed.

Kohapeal: TÄISPILET: 9€ ; SOODUSPILET: 3€ (õpilased, pesionärid)

Staadionil olemas kaardimakse võimalus!

Sooduspilet: õpilastele ja üliõpilastele: 2.40€ (lisandub Piletitasku teenustasu 0.60€).
NB! Piletisoodustuse saad aktiveerida ostukorvis! Ole valmis staadionil näitama (üli)õpilaspiletit!

NB! KASSAST SAAD SOETADA FCI LEVADIA HOOAJAKAATI (50€)

KOHTUME JUBA KOLMAPÄEVAL A.LE COQ ARENAL NING PURUSTAME ÜHESKOOS PUBLIKUREKORDI!