FCI Levadia purustas 13. aastat kestnud Premium liiga publikurekordi!

FCI Levadia ja FC Flora 97. Premium liiga kohtumine tõi A.Le Coq Arenale rekordilised 3510 pealtvaatajat! 2010. aasta rekord Kadrioru staadionilt sai purustatud 260 pealtvaataja võrra! Suur-suur aitäh kõigile, kes andsid oma panuse sellesse ning suurim tänu publikule, kes kohale tulid!

Kohtumine ise oli täis intriigi, kuid kumbki pool väravat süüa ei suutnud. FC Flora jäi 66. minutil Märten Kuuse punase kaardiga vähemusse, kuid kahjuks ei suutnud rohesärgid ülekaalu enda kasuks kallutada. Levadialased omasid küll häid võimalusi, kui väravateks neid lüüa ei suudetud. FCI Levadia jäi samuti 90. minutil vähemusse, kui oma teise kollase kaardi sai Rasmus Peetson. Mäng lõppeski 0:0 seisul.

0:0 viik andis nüüd väikse eelise FC Florale, kes juhib Premium liigat 2 punktiga. FCI Levadia kohtub aga juba laupäeval kodumängus Narva JK Transiga.