FCI Levadia võttis Tartust kolm kohustusliku punkti

FCI Levadia pidas kolmapäeval ära oma Premium liiga 10.vooru kohtumise Tartu JK Tammeka vastu ja võttis 1-0 võidu.

Esimesel poolajal väravaid ei nähtud, kuigi rohesärgid omasid paari väga head võimalust, mis sel korral väravasse ei maandunud. Teisel poolajal jätkus võõrsilvõistkonna surve Tammekale ja see kandis ka vilja 66. minutil. Just siis andis Zakaria Beglarišvili suurepärase nurgalöögi, mille lõi oskuslikult väravaks Rasmus Peetson. See oli Rasmus Peetsoni esimene värav sel hooajal Premium liigas.

Peatreener Marko Savič mängujärgses intervjuus Soccernetile: “Olen rahul, võtame kolm punkti ja taga on null. Kolm punkti on kõige olulisemad. Olen rahul ka esitusega,” sõnas peatreener.

“Ei, me ei tunne survet teise koha ega millegi muu pärast. Kohtunik lasi selle mängu väga närviliseks, minu arvates ta ei kontrollinud seda mängu hästi. Ma ei räägi tema otsustest, sellel teemal ei soovi ma rääkida, aga kõrvalt vaadates näis, et ta ei kontrollinud mängu,” lisas Savič.

“Pole midagi, millega ma rahul ei oleks. Olen oma meeskonnaga väga rahul, aga see oli umbes viies mäng viieteist päeva jooksul. Sellise kvaliteediga väljakutel! Asi on selles, mitte rahulolematuses,” jätkas Savič.

“Kõik mängisid väga hea mängu ja meil oli kolm-neli-viis võimalust, aga me ei suutnud neid ära kasutada, skoorisime vaid standardolukorrast. Ent sellistes mängudes on kõige olulisem kolm punkti kätte saada,” sõnas Savič.

“Ma ei näe, et meil oleks probleem väravate löömisega. Me loome palju võimalusi, me võidame mänge. Okei, viimati me kaotasime Florale, aga üks halb esitus ei tähenda midagi,” arvas Savic.”Ma ei näe, et meil oleks probleem väravate löömisega. Me loome palju võimalusi, me võidame mänge. Okei, viimati me kaotasime Florale, aga üks halb esitus ei tähenda midagi,” lõpetas Savic.

Võiduvärava löönud Rasmus Peetson mängujärgselt: “Ma ei ütleks, et meil oli halb mäng,” ütles Peetson mängujärgses usutluses Soccernet.ee-le. “Meil oli võimalusi omajagu. See on raske väljak, siin on keeruline lahendada. Aga ühe lõime, saime kolm punkti ja see on kõige tähtsam.”

“Vaja realiseerida rohkem! Trenne väga ei saa teha. Mängueelne, mäng, siis taastav. Kui kalender läheb kergemaks, siis saame äkki veidi rohkem treenida ja näete muru peal paremat Levadiat,” lisas Peetson.

FCI Levadia järgimine mäng Premium liigas ootab juba ees sellel laupäeval, kui koduväljakul võõrustame Narva Transi. Kohtumine Sportland Arenal algab 19:30. See on ka viimaseks kohtumiseks Sportland Arenal, pärast mida liigutakse juba naturaalmurule ja A.Le Coq Arenale.

Mängupäeva toetab Saku Läte, kes paneb loosi ägedad auhinnad!

Üritus Facebookis: https://fb.me/e/21ew6VWdo

Sooduspiletid Piletilevist: https://www.piletilevi.ee/est/piletid/sport/jalgpall/fci-levadia-vs-narva-trans-jk-premium-liiga-2022-355991/

Foto: Katariina Peetson

FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner