Dmitri Kruglov ei jätka FCI Levadias, klubi avaldab legendile tänu

Vasakkaitsja Dmitri Kruglov ei jätka algaval hooajal FCI Levadia koosseisus. Klubi avaldab legendaarsele jalgpallurile tänu aastatepikkuse pühendunud töö eest ning soovib parimat edaspidiseks!

“Dmitri Kruglovi näol on tegemist nii Eesti koondise, Premium liiga kui FCI Levadia tõelise legendiga! Tema siirdumine 2005. aastal Moskva Lokomotovi koosseisu on tänaseni üks meie klubi tähtsamaid teetähiseid. Oleme Dmitrile tema ülimalt professionaalse suhtumise, pikaajalise pühendumise ja viljaka koostöö eest väga tänulikud! Soovime talle edasiseks parimat ja palju kordaminekuid! Loodan väga, et tulevikus jätkub FCI Levadia ja Dmitri vaheline meeldiv koostöö uues rollis,” ütles FCI Levadia spordidirektor Sergei Pareiko.

Dmitri Kruglov liitus toonase Maardu FC Levadiaga 2003. aastal. Aasta hiljem võitis ta Tarmo Rüütli käe all nii Eesti meistritiitli kui karika, 2005. aasta suvel siirdus Kruglov Venemaa kõrgliiga klubisse Moskva Lokomotiv. Hiljem mängis vasakujalgne kaitsja erinevates Venemaa ja Aserbaidžaani klubides.

2013. aasta suvel naases Kruglov taas Eestisse ning aitas Premium Liiga kullaheitluse FC Levadia kasuks kallutada. Ka 2014. aastal tuli Kruglov suvel FC Levadiasse tagasi ning mängis meistritiitli kaitsmisel olulist rolli.

2015. aastal kandis Kruglov FC Levadia, aastatel 2016-2017 FCI Tallinna ning aastatel 2018-2020 FCI Levadia mänguvormi. Kokku on Kruglov võitnud nii Eesti meistritiitlit kui karika neljal korral. Premium Liigas on Kruglovi nimel 269 mängu ja 34 väravat, Eesti koondises 115 mängu ja 4 väravat.

FOTOD: Jana Pipar

FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner