Pühapäeval kohtuvad Premium Liigas FCI Levadia ja Nõmme Kalju FC

Pühapäeval, 29. augustil kell 15:00 lähevad A. Le Coq Arenal toimuvas Premium Liiga suures mängus vastamisi FCI Levadia ja Nõmme Kalju FC. Kahe kange heitlust näitab otsepildis ETV2.

Kahes omavahelises kohtumises on maksimaalselt punkte kogunud FCI Levadia, teenides aprillis 1:0 ja juulis 4:1 võidud. Kohtumise eel on Levadia 52 punktiga tabeliliider, edestades lähimat jälitajat Paidet kuue punktiga. Kalju asub 36 punktiga neljandal tabelireal.

FCI Levadia peatreener Vladimir Vassiljev: “Ees ootavad kaks põhimõttelist mängu Nõmme Kalju ja Paide Linnameeskonnaga, millel on meistritiitli selgitamisel väga oluline kaal. Valmistume eelseisvaks derbiks Nõmme Kaljuga väga põhjalikult ning teeme kõik selleks, et võita ja kolm punkti juurde teenida.”

FCI Levadia ründaja Hannes Anier: “Ootame rasket ja võitluslikku mängu. Läheme võitma! Lahing meistritiitli nimel jõuab otsustavasse faasi ja iga punkt on ülimalt tähtis.”

Kohtumise eel ja vaheajal astuvad üles Pluuto ja Heleza, mängu piletitulu annetatakse kahe puudust kannatava Pirita perekonna toetuseks.  

Enne avavilet ja vaheajal astuvad üles palju populaarsust kogunud ja südameid võitnud noored muusikud Pluuto ja Heleza, kogu piletitulu läheb kahe hätta sattunud Pirita perekonna lastele vajalike koolitarvete ostmiseks. Ühes peres kasvavad kuus last, kellest neli on alaealised, teises sirgub teismeline tüdruk. Mõlemad pered on sattunud vajaksid abi, et 1. septembril lapsed kooli saata. Kõikidel soovijatel on võimalik teha omalt poolt jõukohane annetus, kasutades selleks alljärgnevat pangakontot.

Makse saaja: Tallinna Linnakantselei
Arveldusarve EE311010220061053015
Viitenumber 5279000352100028
Annetus Pirita lastega peredele 5279000352100028

TÄHELEPANU

Mängule tulles tasub kindlasti varuda tavapärasest enam aega kuna staadionile pääsemise protseduur on oluliselt muutunud. Seoses valitsuse otsusega peavad kõik Premium Liiga mängule kui kontrollitud üritusele saabujad esitama tõendi koroonaviiruse vaktsineerimiskuuri lõpetamise või COVID-19 haiguse läbi põdemise kohta või kehtiva negatiivse COVID-19 testi koos isikut tõendava dokumendiga. Erandiks on alla 18-aastased, kes tõendit esitama ei pea.

Testida on võimalik kahte moodi: negatiivne PCR-test peab olema tehtud kuni 72 tundi enne osalemist või negatiivne antigeeni kiirtest 48 tundi enne osalemist. Seejuures peab olema kiirtesti Euroopa Liidu poolt heaks kiidetud, tehtud tervishoiuteenuse pakkuja poolt ning väljastatud sertifikaat.

Eesti Jalgpalli Liidu abiga on igal Premium Liiga mängul võimalus pealtvaatajatel teha kiirtest, mille hinnaks on 9 eurot. Negatiivne testitulemus kehtib vaid kohapeal mängule sisenemiseks. Testimine toimub elavas järjekorras ja selleks tuleb varuda aega.

Loodame väga, et tulete FCI Levadia meeskonda jätkuvalt toetama ega lase end täiendavatest piirangutest heidutada.

FOTO: Katariina Peetson

FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner