Spordistipendiumi konkursiteade

Eesti Jalgpalli Liit kuulutab välja spordistipendiumi konkursi võimete arendamise kategoorias 2021. aastaks.

Võimete arendamise kategoorias jalgpallurina peab taotleja vastama ühele järgmistest nõuetest:

  • Jalgpallur peab olema osalenud kalendriaasta jooksul vähemalt 1 (ühes) rahvuskoondise A  võistkonna mängus (sh arvestatakse meeste või naiste võistkonda);
  • Jalgpallur peab olema  meeste Premium liiga või Esiliiga (k.a Esiliiga B) mängija või naiste Meistriliiga mängija ning tal peab olema konkursil osalemiseks vastava klubi soovituskiri;
  • Jalgpallur peab olema Eesti noortekoondise kandidaat ning tal on EJL tehnilise direktori soovituskiri.

Võimete arendamise kategoorias noormängija arengu toetamiseks (kolme-aastane stipendium) peab taotleja vastama järgmistele nõuetele:

  • Saama stipendiumi väljamaksmise alguse aastal 19-aastaseks (põhivanus), EJL võib teha erandi Stipendiumisaajale, kes saab esimese väljamaksmise aasta algul ka 18- või 20-aastaseks; ja 
  • Jalgpalluri mängijaõigused peavad kuuluma Premium või Esiliiga (sh Esiliiga B) klubile ning jalgpalluril on oma klubi soovituskiri. Premium või Esiliiga klubi saab reeglina ühel kalendriaastal anda oma soovituskirja mitte enamale kui kahele (2) klubis registreeritud „Eestis treenitud mängijale“, kellest vähemalt üks peab olema „Klubis treenitud mängija“.

Võimete arendamise kategoorias jalgpallikohtunikuna peab stipendiumi taotleja omama EJL poolt väljastatud litsentsi Eesti Meistrivõistlustel osalemiseks.

Spordistipendiumi konkursil osalemiseks peab stipendiumi taotleja täitma EJL stipendiumite statuudis väljatoodud tingimusi.

Stipendiumi suuruse otsustab EJL stipendiumite komisjon.

Spordistipendiumi konkurss on avatud terve kalendriaasta jooksul. Avaldused konkursil osalemiseks palume saata Eesti Jalgpalli Liitu digiallkirjastatult e-postile:  efa@jalgpall.ee või aadressil: Jalgpalli 21, 11312, Tallinn.

Avalduses tuleb ära märkida:

  • Isiku- ja kontaktandmed, pangakonto andmed ning kinnitus EJL stipendiumite staatuudis väljatoodud nõuete ja tingimuste täitmise kohta.
  • Avaldusele lisaks tuleb esitada nõutud soovituskiri(-jad).

EJL stipendiumikomisjon võib vajadusel otustada stipendiumi kandidaadid vestlusele kutsuda.

LISAINFO SPORDISTIPENDIUMI KOHTA

SPORDISTIPENDIUMI AVALDUS

FOTOL: Eesti Jalgpalli Liidu stipendiaat Andres Järve

FOTO AUTOR: Katariina Peetson

FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner