Sergei Lepmets: olen kindel, et kõik läheb hästi!

Eesti jalgpallikoondise ja FCI Levadia esiväravavaht Sergei Lepmets treenib sarnaselt teistele Premium Liiga mängijatele personaalse treeningkava alusel, kuid hoiab meele helge ja tuju hea. “Kõige tähtsam on inimeste tervis ja heaolu. Loodame, et ajad muutuvad peagi paremaks ning varsti saame jälle jalgpalli mängida. Olen kindel, et kõik läheb hästi!” sõnas Lepmets.

Sergei, kuidas Sul ja perel läheb? Kas olete kõik terved?

Oleme terved, meiega on kõik hästi! Elame Tallinnast väljaspool, Saku lähedal. Oleme kodus, viibime palju värskes õhus ning väldime avalikes kohtades käimist. Vahel külastame oma vanemaid ja lähisugulasi.

Millised näevad välja Sinu igapäevased treeningud?

Treenin üksinda. Jooksen, samuti on mul kodus minijõusaal, kus teen jõuharjutusi. Käin ka Saku terviserajal ning välijõusaalis. Minu naise vennal ripub kodus poksikott, vahepeal klohmin seda. Hoian ennast vormis. Klubi saatis kõikidele mängijatele individuaalsed treeningplaanid.

Kas üksi on igav treenida?

Muidugi on igav, sest jalgpall on meeskonnamäng. Tahaks väga koos meeskonnaga treenida! Kõik jalgpallurid naudivad eelkõige ühiseid pallitreeninguid, kuid neid hetkel teha ei saa ning sinna pole midagi parata. Peab mõtlema inimeste tervisele. Olen kindel, et peagi muutub olukord paremaks ja varsti saame jälle jalgpalli mängida!

Millist mõju avaldab pikk treening- ja mängupaus FCI Levadia meeskonna mänguvalmidusele?

Oleme kõik professionaalid ning hoiame end vormis. Kui saame taas jalgpallitreeningutega jätkata, siis tulevad kõik mehed suure innu ja tahtmisega väljakule. Keegi ei lase end vahepeal vormist välja.

Koroonapalangu tõttu jäävad ära Eesti koondise mängud Uus-Kaledoonia ja Leeduga. Kuidas selle uudise vastu võtsid?

Loomulikult olen kurb, et koondise kodumängud ära jäävad, kuid suhtun sellesse mõistvalt. See on esimene kord kui kogu maailmas on igapäevaelu tugevasti häiritud. Inimeste tervis, turvalisus ja heaolu on kõige olulisemad. Olen optimist ja loodan, et peagi muutuvad ajad paremaks! Olen kindel, et kõik läheb hästi! Hoian meele rõõmsana ja pea püsti! Küll tulevad uued koondisemängud ning saan end taas proovile panna.

FOTO: EJL / JANA PIPAR

FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner