FCI Levadia alistas liiga uustulnuka

FCI Levadia võõrustas laupäeval, 13. aprillil, liiga uustulnukat Nõmme Unitedit. Rohesärgid väljusid Sportland Arenalt 2:0 võiduga.

FCI Levadia oli enne laupäevast mängu alistanud kõik viis vastast, kes neile vastu astusid. Seekord alistati ka Felipe Felicio ja Richie Musaba väravate abil ka kuues vastane – Nõmme United.

FCI Levadia haaras oodatult mängu initsiatiivi enda kätte, kuid kiire värav jäi sündimata, sest Nõmme United osutas kaitses väga head vastupanu – võib olla isegi sellel hooaja Premium liiga raames kõige rohkem. Kuid lõpuks väsis ka Nõmme United ning väga ilusate kombinatsioonide ja meeskonna mänguga suudeti Nõmme Unitedi väravalukk lahti muukida. See juhtus 26. mänguminutil, kui äärest tulnud söödu koksas Felipe Felicio Marko Meeritsa (Nõmme Unitedi väravavaht) seljataha. Tegemist oli avapoolaja ainukese väravaga ning 1:0 seisul mindi vaheajale.

Teine poolaeg algas sarnaselt nagu oli lõppenud esimene poolaeg – Levadia jätkas mängu kontrollimist – oli vaid väike erinevus. Nimelt suutis teise poolaja alguses Levadia lüüa 2. värava ning sellega langesid mängust ka väiksemadki pingeid. Edasi jätkus lihtsalt mängu kontrollimine, oli küll väravavõimalusi, kuid selleni kumbki meeskond ei jõudnud. 2:0 värava lõi Richie Musaba, kelle jaoks oli tegemist juba neljanda väravaga.

FCI Levadia juhib Premium liiga tabelit pärast 6. vooru viie punktiga, juhtides lähimat jälitajat Nõmme Kaljut. Nõmme Kalju on kogunud 13 punkti, Rohesärgid suisa 18. Järgmine mäng juba teisipäeval, 16. aprillil Tallinna Kalevi vastu. Mäng toimub Sportland Arenal ning avavile kõlab kell 19:00. FCI Levadia järgmine kodumäng toimub 20. aprillil, kui Sportland Arenal võõrustatakse Pärnu Vaprust. Kohtume staadionitel!