Levadia 2012. aastal sündinud poisid võitsid Reval Cup’i

9. ja 10. detsembril toimus Sõle jalgpallihallis Reval Cup noorteturniir. FCI Levadia osales nii eliit tasemel kui ka challange tasemel. Levadia 2012. aastal sündinud poiste esimene tiim võitis eliitturniiri ning teine tiim võitis aste madalama turniiri – challange.

Eliit tasemel oli kokku 12 võistkonda, kes kuulusid kahte kuuesesse alagruppi. Levadia noored olid ühes alagrupis Läti klubide Futbola Parks Academy ja JDFS Alberts noortega, Inglismaalt oli Aston Villa II võistkond (I võistkond oli teises alagrupis). Lisaks kuulusid alagruppi veel üks Eesti punt FA Tartu Kalev ning Soomes tegutsev tipp akadeemia RCD Espanyol Academy Helsinki.

Levadia noored mängisid alagrupis viis kohtumist ning väljusid igas mängus võitjatena. Alagrupis lubati endale lüüa vaid üks värav ning vastastele löödi kokku 17 väravat. Finaalis kohtuti Nõmme Unitedi eakaaslastega, kes võitis teise alagrupi. Finaalis lubati omale lüüa küll üks värav, kuid ise lõid vastastele kaks ning turniiri võit oli saavutatud!

2012. sündinud FCI Levadia I võistkond võitis Reval Cup eliittaseme turniiri.

Levadia 2012. aastal sündinud teine meeskond jätkas samas vaimus nagu esimene meeskond. Alagrupis oli küll üks meeskond vähem, kuid Levadia noored lõid 21 väravat ning omale lasid lüüa vaid kolm. Levadia noortega kuulusid alagruppi veel Pärnu Vapruse ning Saku Sportingu noored Eestist ning FC Academ ja RFS Academy II eakaaslased Lätist. Finaalis alistati samuti Nõmme Unitedi võistkond, seda seekord skooriga 1-0.

2012. FCI Levadia II võistkond võitis Reval Cup Challange turniiri.

FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner