Levadia noored osalevad edukalt Soome Eliit Talveliigas

FCI Levadia U13 ja U14 noored osalevad alates 28. oktoobrist edukalt Soome Eliit Talveliigades, kus praegu ollakse 7 ja 8-liikmelistes alagruppides esimesel ja teisel kohal.

Levadia 2010. ja 2011. aastal sündinud poisid osalevad sellel talvel Soome Eliit Talveliigas (Winterliiga Elite), kus võistlevad Soome parimate akadeemiate ja noortevõistkondadega ning praegu on seis hea – oma alagruppides ollakse eesotsas. U13 liigas on kaks 7-kohalist alagruppi. Levadia noortega on seal veel LAUTP, PPJ, KÄPA, EBK, HJK 2 ja PKKU/1. Seni on Levadia noored pidanud kolm mängu ning võitnud kaks kohtumist ja kaotanud ühe ning sellega ollakse tabelis teisel kohal. Teise alagruppi kuuluvad RCD Espanyoli Soome akadeemia, FC Viikingit, HJK, FC Honka, Gnistan, Hody/2011 ja Eesti punt Viimsi MRJK.

FCI Levadia 2011. aastal sündinud poiste võistkond Soome Eliit Talveliigas

Levadia U14 osalevad 2010. aastal sündinud poiste liigas, kus on kaks 8-liikmelist alagruppi. Levadiaga on ühes pundis KäPa/United, PKKU, Gnistan, Valtti, HJK, LAUTP ja PK-35 noored. Pärast nelja mängu on Levadia noored tabeliliidrid, kui neljast mängust on võidetud kolm ja kaotatud üks mäng. Rohesärgid on löönud 15 väravat ja endale lubanud lüüa neli. Teise alagruppi kuuluvad FC Honka, KäPa/City, EPS/Akatemia, FC Haka-juniorit, HJS, FC Nõmme United, HIFK ja FC Inter.

Mänge mängitakse nädalavahetustel ning kõikidele võistkondadele on garanteeritud kuus või seitse kohtumist, oleneb alagrupi suurusest. Maksimaalselt on võimalik saada 15 kohtumist, kuid kõik oleneb tulemustest, kui kaugele võistkond liigas sõuab.

Oleme oma noorte üle uhked ning jätkame tööd oma klubis, et noormängijate taset aina tõsta!

FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner