FCI Levadia
Arhiiv
27.02.2024
FCI Levadia noored saavutasid nimekal turniiril 3. koha

FCI Levadia 2012. aastal sündinud poisid saavutasid nimekal rahvusvahelisel turniiril Riga Cup tugeva 3. koha. Alla jäädi Juventuse ning Riga FS akadeemia eakaaslastele.  FCI Levadia 2012. aastal sündinud noored osalesid Riga Cup rahvusvahelisel noorteturniiril, kus olid kohal näiteks Juventuse eakaaslased. Levadia noored kuulusid alagruppi koos RIGA FCA (Läti) ja FC Viikingit (Soome) noortega. Lisaks sellele FCI Levadia noored saavutasid nimekal turniiril 3. koha

Arhiiv
29.07.2019
FCI Levadia keskkaitsja Marko Lipp viibib Hollandis testimisel

FCI Levadia esindusmeeskonna keskkaitsja Marko Lipp (20) viibib kuni pühapäevani testimisel Hollandi esiliiga Keuken Kampioen Divisie klubisTelstar IJmuiden.

Arhiiv
28.07.2019
FCI Levadia alistas Viljandis JK Tuleviku 3:0

Premium Liiga XXI vooru kohtumises alistas FCI Levadia võõrsil Viljandi JK Tuleviku 3:0. Pooletuhande pealtvaataja ees peetud mängu avavärav löödi juba neljandal minutil, mil võrku sahistas Jevgeni Kabajev. Markus Jürgenson kahekordistas viis minutit hiljem penaltist külaliste eduseisu ja Rasmus Peetson vormistas 28. minutil kohtumise lõppskooriks 3:0. Liigatabelis jätkab 50 punkti kogunud Levadia teisel kohal, jäädes FCI Levadia alistas Viljandis JK Tuleviku 3:0

Arhiiv
27.07.2019
FCI Levadia sõidab külla Viljandi JK Tulevikule

Premium Liiga XXI voorus kohtub FCI Levadia pühapäeval, 28. juulil kell 19:00 Viljandi linnastaadionil JK Tulevikuga. FCI Levadia hoiab tabelis teist ning JK Tulevik kaheksandat kohta. Kahes senises omavahelises mängus oli FCI Levadia parem 5:2 ja 3:0, Eelmisel hooajal võitis FCI Levadia kõik neli omavahelist kohtumist. FCI Levadia peatreener Aleksandar Rogić: “Valmistume pingeliseks mängude tsükliks FCI Levadia sõidab külla Viljandi JK Tulevikule

Arhiiv
FCI Levadia U21 kohtub Tartus JK Tammeka duubliga

FCI Levadia U21 kohtub täna kell 19:00 Tartu Sepa staadionil JK Tammeka U21 meeskonnaga. Tegemist on Esiliiga XXI vooru vastasseisuga. Hetkel on JK Tammeka duubel 28 punktiga kuues ning FCI Levadia U21 20 silmaga kaheksas. Seejuures andis FCI Levadia duubel neljast viimasest mängust kolmes lõpuminutitel võidu käest ja piirdus viigiga nii Rakvere JK Tarvase, Kohtla-Järve JK Järve kui Tallinna JK Legioni vastu. Mõlemad FCI Levadia U21 kohtub Tartus JK Tammeka duubliga

Arhiiv
21.07.2019
FCI Levadia alistas Saaremaal FC Kuressaare 3:0

Premium Liiga XX voorus alistas FCI Levadia saaremaal FC Kuressaare tulemusega 3:0. Skoor avati 29. minutil tänu Elari Valmase omaväravale, veidi enne vaheajavilet oli täpne Maksim Podholjuzin (45+2.) ning teise poolaja lõpus Karl Rudolf Õigus (81.). 40. minutil oli väravavõimalus ka Dmitri Kruglovil, paraku jättis ta penaltit realiseerimata. Tabeliseis XX vooru järel: 1. Tallinna FC FCI Levadia alistas Saaremaal FC Kuressaare 3:0