Esindusmeeskond

FCI Levadia
20.02.2024
FCI Levadia lõpetas Hispaania turnee võiduga

FCI Levadia saab tulla Eestisse tagasi positiivse emotsiooniga, kuna Hispaania turnee lõpetati 2:1 võiduga Valencia B meeskonna üle. Valencia on Hispaania suurklubi, kust on pärit mõlema meeskondade, Levadia ja Valencia B, peatreenerid, kes klubiga võitsid ka kaks Hispaania kõrgliiga tiitlit. Valencia duubelmeeskond mängib Hispaania tugevuselt neljandas divisionis. FCI Levadia alustas mängu hea tempoga ning Valenciat FCI Levadia lõpetas Hispaania turnee võiduga

19.02.2024
Murad Velijev liitub laenulepingu alusel Premium liiga uustulnukaga

FCI Levadia ääreründaja Murad Velijev(21) liitub äsja Premium liigasse tõusnud Nõmme Unitediga. Mängija sõlmis klubiga hooajapikkuse laenulepingu. Murad Veiljev liitus Levadiaga 2022. aasta talvel ning on seni kirja saanud 46 kohtumist esindusmeeskonnas ning 24 mängu duubelmeeskonnas. Premium liigas on jala valgeks saanud kaks korda ja meeskonnakaaslase väravale eeltöö teinud kolmel korral. Murad tegi hooaja ettevalmistuse Murad Velijev liitub laenulepingu alusel Premium liiga uustulnukaga

17.02.2024
Esindusmeeskonnaga liitus 23-aastane poolkaitsja

FCI Levadiaga liitus 23-aastane tehniline ründav poolkaitsja Richie Musaba, kes viimati mängis Hollandis kandes Fortuna Sittard’i mänguvormi.  Richie Musaba on 23-aastane tehniline ründav poolkaitsja, kes on pallinud mõned kohtumised Hollandi kõrgliigas ning löönud seal ka värava. Lisaks sellele on Hollandi ja Kongo passiga pallur mänginud Hollandi esiliigas 41 mängu, kus lõi kuus väravat ja andis Esindusmeeskonnaga liitus 23-aastane poolkaitsja

15.02.2024
Levadia täiendas ründeliini 24-aastase nigeerlasega

FCI Levadia esindusmeeskond täiendas ründeliini 24-aastase ja 188cm pikkuse nigeerlasest ründajaga, kes viimati pallis Taani kolmandas divisionis.  Ahmad Gero on Nigeeria päritolu 24-aastane ja 188cm pikkune ründaja, kes on pallinud nii Rootsi kui Taani klubides. Ründaja jättis testimise perioodil hea mulje ning teenis oma esimese lepingu Eestis. Viimati Rootsi 3. divisionis mänginud Gero esindas sealset Levadia täiendas ründeliini 24-aastase nigeerlasega

13.02.2024
Levadia tunnistas Hispaania Esiliigas palliva Villarreali B meeskonna paremust

FCI Levadia pidas pühapäeval (11.02) oma neljanda sõpruskohtumise Hispaania treeninglaagris. Varasematest mängudest oli all kaotus, viik ja võit – seekord tuli nentida vastaste 3:0 paremust.   Esimesel poolajal said vastased oma vurri kenasti tööle ning tekitasid aeg-ajalt ohtlikke olukordi – Levadial oli raske jõuda vastaste viimasele kolmandikule. Vastased avasid skoori 25. mänguminutil, kui efektse sööduga mängiti Levadia tunnistas Hispaania Esiliigas palliva Villarreali B meeskonna paremust

07.02.2024
FCI Levadia alistas põnevas kohtumises Levante UD B meeskonna

FCI Levadia pidas täna (07.02.2024) oma Hispaania treeninglaagri 3. kohtumise, kus alistati Hispaania esiliigaklubi Levante UD duubelvõistkond skooriga 3-2. Levadia esindusmeeskond sõitis 1. veebruaril treeninglaagrisse ning on seni pidanud kolm kohtumist. Esimene mäng toimus 3. veebruaril Ukraina kõrgliigaklubi Metalisti vastu, kus vastu tuli võtta napp 1-0 kaotus. Järgmine kohtumine oli kohe uuel päeval (04.02), kui FCI Levadia alistas põnevas kohtumises Levante UD B meeskonna