FCI Levadia võõrustab Kadriorus Pärnu JK Vaprust

Premium Liiga uus voor viib laupäeval Kadriorus vastamisi Tallinna FCI Levadia ja Pärnu JK Vapruse, kui Taaveti ja Koljati lahingus lähevad vastamisi tabeli teine ja viimane.

FCI Levadia, kes jäi möödunud nädalal dramaatiliselt ilma võidupunktidest Hiiul (lisaminutite väravast jäädi 1:2 alla Nõmme Kaljule) ja alistas nädalavahetusel karikafinaalis 1:0 Flora, pakkus taaskord kolmapäeval tõelise põnevusetenduse – A. Le Coq Arenal oli mäng Floraga 90. minutiks 1:1 viigis ja kuigi Gert Kams viis väljakuperemehed 2:1 juhtima jäi seekord viimane sõna Levadiale – Igor Dudarevi tabamus viiendal lisaminutil andis viigipunkti külalistele, mis jättis nad tabelis teisele kohale.

Positiivse emotsiooniga tuleb mängule ka Pärnu JK Vaprus. Meeskonna võiduta seeria oli veninud 35-mänguliseks, kuid viimati näidati sisu Saaremaal, kui jäädi FC Kuressaare vastu 0:1 kaotusseisu, kuid võideti kohtumine 3:1.

Liigatabelis on Kalju liider 35 punktiga, FCI Levadia on teine 34 punktiga ning Flora jääb Levadiast omakorda punktiga maha. Vapruse kolm võidupunkti neid viimaselt kohalt kõrgemale ei tõstnud, kuid nüüd on vahe Kuressaarega vähenenud kolmepunktiliseks.

FCI Levadia ridades on taas hoogu sattunud leegionär Roman Debelko, kes on viimase kaheksa mänguga (sh karikamängud) kirja saanud üheksa väravat!

Tänavuses esimeses omavahelises mängus pani FCI Levadia oma paremuse Pärnus maksma tulemusega 5:0.

FCI Levadia poolt jäävad kaartide tõttu mängust eemale Yurii Tkachuk ja Markus Jürgenson.

FCI Levadia peatreener Aleksandar Rogic: “Laupäevase mänguga lõpetame väga tiheda mängude graafiku, pidasime 29 päeva jooksul 9 kohtumist. Rõhutan alati, et tiitli saatust ei otsustada derbides, vaid mängudes tabelis allpool paiknevate meeskondade vastu. Austame Pärnu Vaprust, nende ühtsust ja kõrget meeskonnavaimu, kindlasti andis äsjane võit neile palju enesekindlust ja motivatsiooni juurde. Iga mäng on oluline ning me peame tõestama, et suudame alati mängida väga keskendunult ning maksimaalse professionaalsusega igas mänguelemendis. Ootan meeskonnalt väga head sooritust ja täielikku pühendumist. Nende toel suudame saavutada soovitud tulemuse.”

FCI Levadia keskkaitsja Maksim Podholjuzin: “Valmistume mänguks väga tõsiselt, anname endast maksimumi ning meie ainsaks eesmärgiks on võit.”

Mängu kohtunik on Toomas Nõmmiste, keda abistavad Raul Kaivoja ja Igor Kübarsepp. Neljas kohtunik on Karl Koppel.

Täispilet maksab 7 eurot, üliõpilased ja lapsed 3 eurot. Kuni 6-aastastele lastele sissepääs tasuta. Soeta piletid eelmüügist: https://ticketbest.ee Klubikaardi näitamisel pääseb FC Levadia Jalgpallikooli noormängija koos perega mängu vaatama tasuta!

FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner