Sergei Pareiko: FCI Levadia meeskond on uueks hooajaks komplekteeritud

FCI Levadia spordidirektori Sergei Pareiko kinnitusel on klubi esindusmeeskond uueks hooajaks sisuliselt komplekteertud.

“Suutsime täita kõik vajalikud positsioonid heal tasemel mängijatega, ühtlasi tõusis meeskonna üldine tase. Tänaseks päevaks on meeskonna komplekteerimine lõpetatud, siiski hoiame kuni üleminekuakna sulgumiseni silmad lahti. Üks kuu enne hooaja algust on meie meeskond 99% ulatuses komplekteeritud ning treeneritel on piisavalt aega, et lihvida kokkumängu, üksteisemõistmist ja pöörata tähelepanu kõikidele vajalikele detailidele,” ütles Pareiko.

Talvise üleminekuperioodi vältel liitusid FCI Levadiaga viis Eesti jalgpallurit ja seitse välismaalast. Eesti mängijatest sõlmisid FCI Levadiaga lepingu väravavaht Karl Andre Vallner, keskpoolkaitsja Ilja Antonov ning ründajad Zakaria Beglarišvili, Frank Liivak ja Hannes Anier. Välismaalastest lisandusid vasakkaitsja Milijan Ilič, keskkaitsjad Anton Tolordava, Volodymyr Bayenko ja Luka Luković ning edurivimehed Aamir Abdallah Yunis, Ernest Agyiri ja Strahinja Krstevski.

Pareiko sõnul klubi rohkem täiendusi ei otsi. “Kuna üleminekute aknad hakkavad kõikides riikides sulguma, siis võib juhtuda, et mõned mängijad, kes varem ei ole Eesti suunas vaadanud, hakkavad seda tegema. Peame valmis olema ning hea võimaluse tekkides sellest kinni haarama,” selgitas Pareiko.

Reisipiirangute tõttu jäävad ära FCI Levadia esindusmeeskoona varem kavandatud hooajaeelsed treeninglaagrid nii Türgis kui Soomes. “Kahjuks ei ole hetkel võimalik laagrisse sõita. Muidugi oleksime soovinud hooaja eel tugevate vastastega mängida, aga üritame olla positiivsed ja leppida sellega, mis meil on,” sõnas spordidirektor.

FCI Levadia alustab Premium Liiga hooaega laupäeval, 6. märstil kell 16:00 Sportland Arenal toimuva kodumänguga FC Kuressaare vastu. Tõenäoliselt peetakse uue hooaja esimesed kohtumised ilma publikuta. “Loodan väga, et praegused piirangud ei kesta kaua ja kui tribüünid taas publikult avatakse, siis on ka FCI Levadia mängudel senisest arvukamalt fänne! Meie meeskond tahab mängib ründavat ja nauditavat jalgpalli ning pakkuda oma poolehoidjatele palju häid emotsioone. Tulge meid kindlasti toetama!” ütles Pareiko.

FOTO: Brit Maria Tael

FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner