JK Tulevik vs FC Levadia eelvaade

JK TULEVIK – FC LEVADIA

A. Le Coq Premium Liiga VI voor

Reedel, 14. aprillil kell 13:00

Viljandi kunstmuruväljak

Premium Liiga liider FC Levadia sõidab Suurel Reedel Viljandisse külla JK Tulevikule.

Kui FC Levadia läheb kindlustama oma esikohta, siis JK Tulevik loodab üle saada karikavõistluste veerandfinaalis teenitud kibedast lisaaja kaotusest Tartu JK Tammekale.

Mängu näitab otseülekandes www.jalgpall.ee

FC Levadia meeskond on siiamaani näidanud väga head minekut ning sarnaselt Nõmme Kaljule pole sel hooajal veel kaotusevalu tuntud. Viie kohtumisega on teenitud neli võitu ja üks viik. Viljandi vastu on meeskonnal selged eesmärgid – võtta võit ja kirjutada tabelisse kolm punkti.

JK Tulevikul ei seisa ees kindlasti kerge ülesanne, sest FC Levadia oleks raske vastane ka tavalistes tingimustes, kuid Tulevikul on käsil ka tihe mängudegraafik, kus nädala jooksul on kolm kohtumist. Eelmisel reedel kohtuti liigas JK Tammekaga kui koduväljakul tuli vastu võtta 1:3 kaotus, seejärel saadi teisipäeval taas kaotus Tartu meeskonnalt ning seda lausa lisaaja viimasel minutil. Raske tsükli lõpus tuleb nüüd madistada FC Levadiaga.

FC Levadia peatreener Igor Prins: “Alustasime hooaega kenasti ja siit on hea edasi minna. JK Tulevik näitas esimestes mängudes head võitlusvaimu ning kindlasti tulevad nad ka meie vastu suure tahtmisega. Peame neile oma mängu peale suruma ja võimalused ära realiseerima. Eesmärk on selge – Viljandist kolm punkti koju tuua.”

Poolkaitsja Mark Oliver Roosnupp: “Ees ootab tähtis mäng Viljandis, meie eesmärgiks on kolme punkti ja hea emotsiooniga tagasi tulla. Viimases kohtumises Narva Transiga polnud teine poolaeg nii hea kui oleks tahtnud, tegime omad korrektiivid ning nüüd tahame Viljandist kolme punkti, alla selle me ei lepi.”

Kohtunik: Marko Liiva
Abikohtunikud: Neeme Neemlaid ja Egerd Pajustik
4. kohtunik: Reelika Turi

FOTO: Jana Pipar (EJL)

FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner