Suurepärane meeskonnatöö ja Zakaria Beglarišvili iluvärav tõid FCI Levadiale 1:0 võidu Nõmme Kalju FC üle

Premium liiga kuuendas mänguvoorus alistas FCI Levadia Sportland Arenal peetud “cõõrsilmängus” 1:0 Nõmme Kalju ja jätkab täiseduga.

Kohtumise ainsa värava lõi 67. minutil Zakaria Beglarišvili, kes saatis palli karistusala vasaku nurga juurest Sergei Lepmetsale püüdmatult võrku.

“Esimese poolajaga olen väga rahul, suutsime kõik kontrolli all hoida,” sõnas FCI Levadia peatreener Vladimir Vassiljev. “Teisel poolajal hakkasime pärast väravat võib-olla natuke primitiivselt mängima, ei suutnud oma mängu hoida. See oli aga derbi ja arusaadav, et pidime natuke mängu lihtsustama.”

“See oli meeskondlik töö – Bogdan [Vaštšuk] andis kahe mängija vahel väga hea söödu ja et olin kasti lähedal, otsustasin seekord, et teen ise. Läks hästi,” iseloomustas mängu ainsat väravat Zakaria Beglarišvili.

“Me näitame igas trennis ja igas mängus, et oleme üks meeskond. Täna mängisime ühe tiitlipretendendi vastu ja järgmises voorus uuesti [siis kohtub Levadia Paidega], tänane mäng annab enesekindlust,” lisas Beglarišvili.

FCI Levadia on võitnud kõik neli senipeetud kohtumist väravate vahega 14:3. Kümne punktiga on teisel kohal Paide Linnameeskond, JK Narva Transil on kolmandana kaheksa punkti. Nõmme Kalju on nelja mänguga kogunud kuus silma. Tiitlikaitsja FC Flora peab oma esimese liigamängu täna õhtul.

Järgmisel pühapäeval, 18. aprillil kell 15:00 võõrustab FCI Levadia Sportland Arenal liidrite lahingus Paide Linnameeskonda.

FOTO: Jana Pipar

FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner