FCI Levadia võõrustab kolmapäeval Sportland Arenal JK Narva Transi

FCI Levadia võõrustab kolmapäeva õhtul kell 20:00 Sportland Arenal Premium Liiga VIII vooru vastasseisus JK Narva Transi. Publik ei ole endiselt lubatud, kohtumise saab kaasa elada EJL-i kodulehe vahendusel.

Taas on tegemist tabelinaabrite mänguga – FCI Levadia paikneb viiest mängust kogutud 12 punktiga teisel ning ühe mängu enam pidanud narvakad 8 silmaga kolmandal pügalal.

Eelseisvaks mänguks on meeskond maksimaalselt motiveeritud kuna heastamist ootab pühapäeval Paide Linnameeskonnalt saadud 0:4 kaotus. Nii peatreener Vladimir Vassiljev kui ründaja Karl Rudolf Õigus kinnitavad, et vajalikud järeldused on tehtud ning meeskond peab suutma õppetunni uuteks võitudeks vormistama. Ehk nagu tarkusetera ütleb: “Kui elu pakub sulle sidruneid, siis tee nendest limonaadi!”

FCI Levadia peatreener Vladimir Vassiljev: “Viimase mänguga ei saa keegi rahule jääda. Meeskond tegi sellest vajalikud järeldused ning üritab ilmnenud puudujäägid likvideerida. Üritame mõelda positiivselt ning valmistume järgmiseks mänguks Narva Transiga, mis annab meile võimaluse näidata, millisest puust oleme ning tõestada oma eneseusku ja võitlejahinge. Läheme väljakule selge eesmärgiga mäng võita ja näidata, et äsjane kaotus ei peegelda meie tegelikku potentsiaali. Tahame pakkuda vaatajatele emotsionaalset ja võitluslikku mängu ning teeme kõik selleks, et teenida kolm punkti!”

FCI Levadia ääreründaja Karl Rudolf Õigus: “Mängud Narva Transiga on alati rasked, sest tegu on sitke vastasega. Proovime teha eelmisest mängust vigade paranduse, näidata kvaliteetsemat jalgpalli ning võtta kolm punkti.”

Ajalugu soosib kodumeeskonda kuna viimases 17 omavahelises kohtumises pole FCI Levadia piirilinna meeskonnale alla jäänud. Eelmisel hooajal võttis FCI Levadia kolmest omavahelisest Premium Liiga madinast kaks võitu ja ühe viigi.

FCI Levadia poolel kannab mängukeeldu Maksim Podholjuzin.

FOTO: Katariina Peetson

FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner