FCI Levadia kohtub pühapäeval Nõmme Kaljuga

FCI Levadia kohtub pühapäeval, 11. aprillil kell 15:00 Sportland Arenal võõrsilmängus Nõmme Kaljuga. Mängust teeb otseülekande ETV2.

Kohtumise eel on mõlemad meeskonnad mängitud kolm kohtumist. Kui Kalju on nendest teeninud kaks võitu ja kaotuse, siis FCI Levadia näol on nädalavahetuse mängude eel tegemist tabeliliidriga – kolmest voorust on teenitud maksimaalsed üheksa punkti. Ühtlasi on FCI Levadia võitnud kaks viimast omavahelist Premium Liiga mängu eelmisel hooajal ning püsinud viimases kolmes kaotuseta.

FCI Levadia peatreener Vladimir Vassiljev: “Viimases mängus saavutatud võit andis meile head tagasisidet, mängisime kaitses ja rünnakul väga distsiplineeritult. Lõime neli väravat, neist kolm küll penaltist, aga igati välja teenitult ning oleme eelseisvaks kohtumiseks hästi valmistunud. Nõmme Kalju on teada-tuntud vastane – neil on hetkel raske nii emotsionaalselt kui psühholoogiliselt, aga meie vastu tulevad nad kindlasti väga motiveeritult ning lähevad ka võidu peale välja. Ootan väga võitluslikku mängu ja me loodame kolm punkti juurde teenida.”

FCI Levadia ründaja Zakaria Beglarišvili: “Oleme mänguks valmis, treenisime korralikult ja viimasest kohtumisest saadud emotsioonid positiivsed. Peame oma tööd edasi tegema. Kalju on Kalju – meid ootab väga raske ja võitluslik mäng. Anname endast parima, et teenida kolm punkti.”

Peakohtunik on Joonas Jaanovits, teda abistavad Aron Härsing ja Riivo Stolts. Neljanda kohtuniku ülesandeid täidab Eiko Saar.

FOTO: Liisi Troska (EJL)

FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner