FCI Levadia alistas Premium Liigas Nõmme Kalju FC 2:1 ja jätkab liidrina

Premium Liiga XXVIII voorus alistas FCI Levadia Sportland Arenal peetud võõrsilmängus Nõmme Kalju FC tulemusega 2:1 ning jätkab liiga liidrina kuuepunktilise eduga tiitlikaitsja FC Flora ees.

55. minutil avas Kalju poolel skoori Vladimir Avilov, kaks minutit hiljem viigistas Zakaria Beglarišvili penaltipunktilt. FCI Levadia võiduvärav sündis 64. minutil kui Beglaršivili suurepärase eeltöö realiseeris tabamuseks Ernest Agyiri.

MeeldibLevadia peatreener hooaja lõpust: eesmärk on võita iga mängJagaFoto: ERR

Eesti jalgpalli Premium liigas jääb Tallinna FCI Levadial ja Tallinna FC Floral pidada veel viis kohtumist. Praegu lahutab neid kuus punkti, aga kaks viimast mängu peetakse detsembri alguses omavahel.

“Peame neid kindlasti ühe võitma ja sellest piisab, kui enne seda kõik mängud võidame,” kommenteeris Levadia juhendaja Vladimir Vassiljev ERR-ile.

“Meie eesmärk on võita iga mäng ja tahame jõuda Florani selle hetkeseisuga, et oleme esimesel kohal, paneme kõik mängu ja peame näitama, et oleme meistrid.”

Levadia mängija Zakaria Beglarišvili sõnul ollakse selleks valmis. “Iga mäng on tähtis. Ükskõik, kelle vastu mängime, läheme võidu peale. Loodame, et võidame need viis mängu,” lisas ta.

Samm meistritiitli suunas sai astutud ka pühapäeval, kui alistati kaotusseisust Nõmme Kalju FC 2:1. “See plaan, mis enne mängu oli mängijatele püstitatud – saime sellega hakkama. Tekitasime palju momente,” kommenteeris Vassiljev.

“See plaan, mis enne mängu oli mängijatele püstitatud – saime sellega hakkama. Tekitasime palju momente. Võinuks olla lihtsam võita, aga derbi – ootasime võitluslikku mängu. Oluline oli, et võitsime hästi palju teisi palle ja sealt tulidki meie kasuks ohtlikud momendid. Kahjuks ei löönud keegi ära, aga ma usun, et näitasime väärikat jalgpalli ja liigume õiges suunas,” ütles FCI Levadia peatreener Vladimir Vassiljev.

FCI Levadiat ootavad ees kohtumised Tallinna JK Legioni, Paide Linnameeskonna ja JK Narva Transiga ning siis kaks liidrite omavahelist jõukatsumist FC Floraga. “Peame neid kindlasti ühes mängus võitma ja sellest piisab, kui enne seda kõik mängud võidame,” kommenteeris Vassiljev. “Meie eesmärk on võita iga mäng ja tahame jõuda Florani selle hetkeseisuga, et oleme esimesel kohal, paneme kõik mängu ja peame näitama, et oleme meistrid.”

FCI Levadia ründaja Zakaria Beglarišvili kinnitused tahab meeskond võita kõik järelejäänud kohtumised. “Iga mäng on tähtis. Ükskõik, kelle vastu mängime, läheme võidu peale. Loodame, et võidame need viis mängu,” lisõnas as ta.

Kuna FC Flora alistas võõrsil JK Narva Transi 2:0, siis püsib loodermeeskondade vahel kuuepunktiline vahemaa.

FOTO: Liisi Troska

FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner