FCI Levadia U21 alistas võõrsil Vändra JK Vapruse 4:0

FCI Levadia U21 alistas võõrsil Vändra JK Vapruse 4:0 ning kindlustas seeläbi Esiliigas seitsmenda koha.

Esimesel poolajal skooris FCI Levadia U21 poolel Anton Krutogolov, teisel kolmveerandtunnil olid täpsed Artjom Komlov, Nikita Grankin ja Casper Nicolas Lugtmeijer.

Võõrustajad mängisid viimased pool tundi arvulises vähemuses kuna 65. minutil sai punase kaardi Andro Aavik. 

FCI Levadia U21 asub enne viimast vooru Esiliigas seitsmendal kohal, edestades Pärnu Jalgpalliklubi nelja punktiga, mis tähendab, et FCI Levadia duubelmeeskond on koha poolest justkui püsimajäämise kindlustanud. Paraku sõltub kõik nüüd JK Tallinna Kalevi käekäigust Premium Liigas.

Kui Kalev kukub Esiliigasse, siis ei saa Esiliiga B kolmandana lõpetanud JK Tallinna Kalev U21 kõrgemale tõusta ning seega liiguks õigus üleminekumänge pidada JK Tabasalule. Sel juhul kohtuksid üleminekumängudel PJK ja Tabasalu.

Kui Kalev suudab Premium liiga koha säilitada, siis on õigus üleminekumänge pidada Kalevi noortel – rakendub reegel, mis keelab Esiliigasse pürgimast rohkem kui neljal reservmeeskonnal; kolm kohta täidavad 2021. aastal FC Flora, JK Tammeka ning Esiliiga B võitnud Paide Linnameeskonna U21 meeskonnad, neljanda liigakoha nimel heitleksid FCI Levadia ja Kalev. Sel juhul jääks püsima PJK.

Vändra JK Vaprus ja Kohtla-Järve JK Järve mängivad uuel hooajal igal juhul Esiliiga B-s. Esiliigasse tõusevad Paide Linnameeskond U21 ja Tartu JK Welco.

FOTO: Vändra JK Vaprus

FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner