FC Levadia vs FCI Tallinn eelvaade

FC LEVADIA – FCI TALLINN

A. Le Coq Premium Liiga XV voor

Reedel, 2. juunil kell 19:30

Kadrioru staadion

Premium Liiga XV vooru suures mängus võõrustab FC Levadia Kadrioru staadionil tiitlikaitsja FCI Tallinnat.

Hetkel on FC Levadia 36 punktiga tabelis teisel kohal, jäädes liidrist FC Florast kahe punkti kaugusele. FCI on kogunud 21 punkti ning paikneb neljandal tabelireal.

Meeskondade esimese omavahelise kohtumise Lasnamäel võitis FC Levadia Joao Morelli hilisest väravast 1:0.

FC Levadia peatreener Igor Prins: “Ees ootab väga oluline mäng tugeva vastasega. Loomulikult mängime võidu nimel. Selleks peame kaitses kindlalt tegutsema ning rünnakul oma võimalused väravateks realiseerima. Mängu eel toimub Kadrioru staadionil doonoripäev, kutsun kõiki jalgpallisõpru vereloovutuse abil heategu tegema.”

FC Levadia kaitsja Artjom Artjunin: “Tuleb raske mäng. Midagi kerget meil oodata ei tasu, valmistume tõsiselt ja läheme kolme punkti järele. Kutsun kõiki meie fänne meile kaasa elama ning enne kohtumise algust doonoripäeval osalema.”

Mängu peakohtunik on Grigori Ošomkov, abikohtunikud Hannes Reinvald ja Lauri Salei ning neljas kohtunik Joonas Jaanovits.

Põhja-Eesti Regionaalhaigla verekeskus ja FC Levadia korraldavad reedel, 2. juunil kell 15:00-18:00 Kadrioru staadionil doonoripäeva “Südamest südamesse ­- jalgpall toetab doonorlust!”

Neljandat aastat järjest toimuval jalgpalliteemalisel doonoripäeval loovutavad verd Eesti jalgpallikoondise peatreener Martin Reim, naiste koondise peatreener Indrek Zelinski, FC Levadia tegevjuht Sergei Hohlov-Simson, spordidirektor Sergei Pareiko, vigastusest taastuv jalgpallur Igor Morozov, turundusjuht Valjo Kütt, jalgpallikooli tegevjuht Indrek Petersoo, mitmed endised Eesti koondise mängijad, FC Levadia noortetreenerid, harrastusjalgpallurid, klubi töötajad, koostööpartnerid, noormängijate vanemad ning teised Eesti jalgpallipere liikmed.

Tänavu kutsutakse osalema ka teiste pallimängude esindajaid ja alaliitude töötajaid. Verekeskuse ammune sõber FC Levadia ja Eesti Jalgpalli Liit on olnud aktiivsed doonorluse toetajad ning selleaastase ürituse eesmärgiks on kaasata vereloovutamisse veelgi laiemad spordiringkonnad. 

Doonorluse arendusjuht Ülo Lomp: “Kadrioru staadionil toimuv doonoripäev on saanud kenaks traditsiooniks, kus me koos verekeskuse hea sõbra, jalgpalliklubiga FC Levadia, korraldame enne Premium Liiga mängu doonoripäeva. Soovime seda traditsiooni laiendada veelgi ning ootame jalgpalli- ja teiste pallimängude sõpru enne tähtsa Premium Liiga mängu algust staadionile, et doonorina head teha. Iga doonor saab koos vereloovutusega positiivse teadmise, et tema heategu aitab päästa teise inimese elu.”

FC Levadia spordidirektor Sergei Pareiko: “Mul on väga hea meel, et meie klubi saab doonorluse edendamisele kaasa aidata, seda nii doonoripäeva läbiviimise kui ka vereloovutuse vajalikkuse laiema teadvustamise kaudu. Osalen hea meelega vereloovutusel ning samuti kutsun kõiki FC Levadia kogukonna liikmeid, jalgpallisõpru ja teiste pallimängude esindajaid doonoripäevale!”

Vereloovutus toimub kell 15:00-18:00 Kadrioru staadioni peatribüüni esimese korruse ruumides, doonorite sissepääs Vesivärava tänavalt. Vereloovutus kestab umbes 45 minutit, palume varuda selleks piisavalt aega.

Kõikidele vereloovutajatele kingitused ning tasuta mängupääse. Doonoripäeva toetavad Saku Läte ja Zinzino.

 

 

 

FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner