Levadia jätkas võiduseeriat ka Narva Transi vastu

FCI Levadia alistas Premium liiga 30. vooru kohtumises koduväljakul kindlalt Narva Transi 3:0!

FCI Levadia jaoks algas kohtumine suurepäraselt, sest juba 4. minutil läksid rohesärgid Mollo väravast juhtima. Kõigest kümme minutit hiljem oli mänguseis juba 2:0, kui värava lõi Roosnupp. Ülejäänud mäng kulges FCI Levadia taktikepi järgi ning narvalastel häid momente ei tekkinud. Oma selle hooaja esimese värava või Kirss 88. minutil, lüües seisuks 3:0. Kindlad kolm punkti tabelis kirjas ja Premium liiga liidripositsioon jälle FCI Levadia käes!

FCI Levadia järgmine kodumäng on alles pärast oktoobrikuu koondisepausi. 21. Oktoobril sõidab meile külla Tartu JK Tammeka. Kohtumine A.Le Coq Arenal algab 17:00. Enne koondisepausi mängime veel võõrsil Tallinna JK Kaleviga. Tuleval laupäeval algab kohtumine Kadrioru staadionil 14:30.