FCI Levadia kohtub Kadriorus FC Kuressaarega

Laupäeval kell 16:00 võõrustab Premium Liigas kolmandat kohta hoidev Tallinna FCI Levadia Kadrioru staadionil FC Kuressaaret. Paberil on Levadia selge favoriit, kuid enne suvist pausi jäeti Saaremaale kaks punkti maha.

12. juunil Kuressaare linnastaadionil suutsid saarlased Levadiat üllatada, kui kohtumine lõppes 1:1 viigiga. 11. märtsi Tallinnas oli Levadia olnud parem 4:0.

Nädala keskel karikavõistlustel võõrsil Tartu JK Welco alistanud ja möödunud kahel nädalavahetusel kaks suurt võitu liigas noppinud FCI Levadiat lahutab liigatabelis enne vooru algust esikohast seitse punkti. Liider Nõmme Kalju FC on kogunud 57 punkti, FCI Levadial on 50 punkti. Nende vahele mahub ühe mängu vähem pidanud FC Flora (52 punkti).

FC Kuressaare, kes kaotas eelmisel reedel kodus 1:3 Tammekale, on tabelis 14 punktiga kaheksas. Enne vooru algust on sama punktisummaga Viljandi JK Tulevik üheksas. Tabeli viimane, Pärnu JK Vaprus, jääb neist maha viie punktiga.

FCI Levadia poolt jääb mängust eemale Yurii Tkachuk, FC Kuressaaret ei saa kaartide tõttu aidata Sander Viira.

FCI Levadia peatreener Aleksandar Rogić: “Austame väga FC Kuressare meeskonda. Kui vastane neile tegutsemisruumi annab, siis oskavad nad seda hästi ära kasutada ja oma mängu üles ehitada. Me tahame teha hea esituse, mängida väga keskendunult ja distsiplineeritult ning saavutada hea tulemuse.”

Poolkaitsja Muamer Svarka: „Viimases omavahelises mängus kaotasime kaks punkti. Kogu meie meeskond ei jõua kohtumist ära oodata, et parandada vead, mida tegime Kuressaares. Anname endast 120 protsenti, et alistada FC Kuressaare ning minna enesekindlalt vastu derbimängule FC Floraga.”

Mängu kohtunik on Joonas Jaanovits, keda abistavad Veiko Mõtsnik ning Hannes Reinvald. Neljas kohtunik on Tanel Üprus.

Täispilet maksab 7 eurot, üliõpilased ja lapsed 3 eurot. Kuni 6-aastastele lastele sissepääs tasuta. Soeta piletid eelmüügist. Klubikaardi näitamisel pääseb FC Levadia Jalgpallikooli noormängija koos perega mängu vaatama tasuta!

FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner