FCI Levadia kohtub Kadriorus JK Narva Transiga

Premium Liiga XXII voor pakub tõelise põnevusetenduse kui kaks esineliku meeskonda, kes pole viimastes mängudes end parimast küljest näidanud, saavad võimaluse end tõestada. Tallinna FCI Levadia võõrustab laupäeval kell 16:00 Kadriorus Narva Transi.

FCI Levadia seeria on ole murettekitav. Lisaks kaotustele eurosarjas Iirimaa meeskonnale Dundalk FC on võistkond võtnud viimasest neljast Premium Liiga mängust kõigest neli punkti.

Hetkel on käsil kahemänguline kaotusteseeria – pärast 0:1 allajäämist Nõmme Kaljule vannuti üllatuslikult möödunud pühapäeval sama tulemusega Kadriorus alla Tartu JK Tammekale.

JK Narva Trans on pärast liigapausi kaotanud kolm kohtumist järjest. Kui Kaljule kaotati 0:3, siis Tartu Tammeka ja Paide Linnameeskond on neist paremad olnud skooriga 2:1. 

FCI Levadia on tabelis kolmandal kohal ja enne vooru algust lahutab neid mängu vähem pidanud FC Florast neli punkti. Liider Kalju on seitsme punkti kaugusel. Trans on tabelis 35 punktiga neljas.

Trans on suutnud tänavu Levadialt punkte võtta kui maikuu esimesel päeval peetud matš Ida-Virumaal lõppes 1:1 viigiga. Nädal hiljem toimunud karikamängu võitis FCI Levadia 5:0 ning sama tulemus oli tablool ka märtsikuu viimasel päeval Sportland Arenal Premium liiga mängus.

JK Narva Transi poolt jääb mängukeelu tõttu eemale Dmitrii Barkov.

FCI Levadia juhendaja Aleksandar Rogić: “Oleme jõudnud hooaja sellesse faasi, kus igal punktil on suur tähtsus. Peame uskuma endasse ning sellesse, et suudame võita eelseisva mängu ning saavutada oma eesmärgid.”

FCI Levadia poolkaitsja Mark Oliver Roosnupp: „Kaks pettumust valmistanud mängu liigas on vaja selja taha jätta, leida uus hingamine ja Narva Transi vastu kodupubliku ees kohustuslik võit võtta.”

Mängu kohtunik on Roomer Tarajev, keda abistavad Egerd Pajustik ning Rando Kesküla. Neljas kohtunik on Siim Rinken.

FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner