Uue peatreeneri debüütmängus läheme vastamisi FC Kuressaarega

Juba sel pühapäeval kell 14:30 ootame kõiki taas A. Le Coq Arenale, kui FCI Levadia võõrustab kodumurul FC Kuressaaret.

Tegu on Premium liiga 29. vooru matšiga ning enne nädalavahetuse mängu hoiab Levadia 68 silmaga tabelis teist kohta. Kuressaare leiab end samal ajal 40 silmaga 5. tabelirealt.

Sel hooajal oleme saarlastega kohtunud kolmel korral. 17. aprillil teenisime Sportland Arenal 1:0 võidu, juuni lõpus leppisime Kuressaares 1:1 viigiga ning 21. augusil suutsime Saaremaalt tänu tugevale teisele poolajale naasta 3:2 võiduga.

Ühtlasi on pühapäevane kohtumine debüütmänguks Levadia uuele peatreenerile Maksym Kalynychenkole. 43-aastane ukrainlane sõnas mängueelsel pressikonverentsil, et senine nädal on möödunud töiselt ning hinnangu esimesele nädalale Eestis saab anda pärast mängu Kuressaarega.

Järgmist vastast iseloomustas Kalynychenko nii: “Kuressaare on agressiivne meeskond, keda ei saa alahinnata. Nad on tegemas klubi ajaloo parimat hooaega, mängivad jõuliselt ning on paljudele sel hooajal peavalu valmistanud.”

Ründaja Robert Kirss nõustus peatreeneriga, et Kuressaare näol on tegu jõulise meeskonnaga. “Nad mängivad väga sirgjoonelist jalgpalli ja on duellides tugevad. Iga kontakt pead olema valmis sajaprotsendiliselt, et sealt võitjana välja tulla. Duelle on palju ja nendeks tuleb valmis olla,” lausus Kirss, lisades, et loodetavasti on pühapäeval tegu viimase kohtumisega, kus tal tuleb mängida nina kaitsva näomaskiga.

Esimest töönädalat uue treeneri käe all iseloomustas värskelt ka A-koondisesse kutsutud Kirss nii:  “Mõned muudatused on, aga eks näete ülehomme väljakul, et mida me teistmoodi teeme. Tööprotsess on olnud lõbus ja korralik töömeeleolu.”

Nagu öeldud, saab pühapäevane kohtumine A. Le Coq Arenal alguse kell 14:30. Piletid antud mängule leiad Piletitaskust.

Täispikkuses pressikonverents. Robert Kirss ja Maksym Kalynychenko

FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner