Laupäeval kohtuvad Tallinna derbis FCI Levadia ja FC Flora

Nädalavahetus Premium liigas pakub tõelise maiuspala kui laupäeval kell 16:00 lähevad Sportland Arenal vastamisi suured rivaalid FCI Levadia ja FC Flora. Mängu näitavad otsepildis ETV+ ja ERR-i spordiportaal.

FCI Levadia oli möödunud voorus võõrsil kindlalt parem Pärnu Vaprusest ning tõusis tabeliliidriks kui mööduti just FC Florast, kes tegi väravateta viigi Narva Transiga. Kahe meeskonna vahele mahub veel Nõmme Kalju FC, kes kogunud sarnaselt FCI Levadiale 17 punkti, Flora on kohe nende järel 16 punktiga kolmas.

Kaks meeskonda läksid hooaja avamängu vastamisi Superkarikas, kus Flora asus küll mängu 2:0 juhtima, kuid FCI Levadia suutis otsustavatel hetkedel viigistada ning penaltiseeria järel karika pea kohale tõsta.

FCI Levadia peatreener Aleksandar Rogić: “Esmalt tahaksin soovida Martin Millerile ja Rauno Allikule head ning kiiret paranemist! Nad on noored ja väga talendikad mängijad ning neil pole praegu kerge olukord, kuid paraku käivad vigastused jalgpalli ja profispordi juurde. Iga derbi on väga emotsionaalne ning mängu tulemus sõltub sageli pisiasjadest. Omavahel kohtuvad meeskonnad, kes on sellel hooajal lasknud endale kõige vähem väravaid lüüa. Taktikaliselt ei kujune mäng lihtsaks, aga samas avaneb meil hea võimalus tõestada oma kvaliteeti suures mängus oma peamise rivaali vastu. Naudime derbiga mänguga kaasnevat õhkkonda ja olen kindel, et kohtumine kujuneb haaravaks ja põnevaks. Olen optimistlik, kuna kogu meeskond teeb treeningutel pühendunult tööd ning mul äärmiselt meeldiv nendega koos tööd teha. Tean, et sellise igapäevase töö, pühendumuse ja meeskonnavaimuga nagu meil praegu on, võib jalgpallis häid tulemusi loota.”

FCI Levadia ründaja Roman Debelko: “Vastane pole kergete killast. Valmistume mänguks väga tõsiselt ning üritame mängida oma mängu. Arvan, et kõik läheb hästi. Premium Liiga märtsi parima mängija tiitel valmistas mulle suurt heameelt, kuid see pole üksnes minu teene – selle taga on kogu meie meeskond, treenerid, arstid, klubi töötajad, president. Ajame kõik ühist asja ja auhind ei kuulu vaid mulle. Aitäh kõigile selle eest! Mulle Eestis meeldib – meie meeskonnas ja klubis käib töö väga kõrgel tasemel, Premium Liiga tase on korralik ning tulemused sageli ettearvamatud. Väga meeldiv on siin mängida!”

Täispilet maksab 7 eurot, üliõpilased ja lapsed 3 eurot. Kuni 6-aastastele lastele sissepääs tasuta. Soeta pilet eelmüügist. Klubikaardi näitamisel pääseb FC Levadia Jalgpallikooli noormängija koos perega mängu vaatama tasuta!

Mängu kohtunik on Kristo Tohver, abikohtunikeks Jaan Roos ja Silver Kõiv ning neljandaks kohtunikuks Joonas Jaanovits.

FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner