FCI Levadia kohtub laupäeval FC Kuressaarega

Premium Liiga II voorus lähevad vastamisi FC Kuressaare ja FCI Levadia. Kahe tiimi omavaheline kohtumine algab laupäeval kell 13.00, otsepilti vahendab jalgpall.ee.

Kui Kuressaare tegi avamängus väärtusliku 0:0 viigi Narva Transiga, siis FCI Levadia alistas nädal tagasi 5:1 JK Tallinna Kalevi. Kahtlemata sõidab Levadia ka Kuressaarde võidumõtetega.

FCI Levadia peatreener Aleksandar Rogić: “Alustasime Premium Liigat hea esitusega JK Tallinna Kalevi vastu, see lisas meile enesekindlust ja tõstis tuju. Seljataga on väga hea ja töökas ettevalmistusnädal, loomulikult koondame kogu oma tähelepanu homsele mängule. Nagu alati on minu jaoks oluline, et mängime oma mängu ning austame vastast, kes teab hästi kuidas oma tugevusi kasutada ja nõrkusi varjata. Nad mängivad lihtsat, kuid vastase jaoks ohtlikku jalgpalli ning teevad suurepäraseid vasturünnakuid. Meil on eelmisel hooajal Saaremaal käimisest halb kogemus, mis sunnib veelgi tõsisemalt homseks mänguks keskenduma. Peame olema täielikult valmis kõikideks väljakutseteks, mida homne mäng meile pakkuda võib arvestades nii ilmastikku, väljakut kui vastast. Lähme Kuressaarde enesekindlalt ning selge eesmärgiga saavutada liigahooaja teine võit.”

FCI Levadia keskpoolkaitsja Yurii Tkachuk: “Kõik ootavad ainult võitu! Tegime sellel nädalal hästi tööd ning olen veendunud, et saavutame soovitud tulemuse. FC Kuressaare on hea meeskond, nad mängivad madalal kaitses ning rõhuvad vasturünnakutele. Neile pole kerge väravaid lüüa, aga ma usun, et meil tuleb kõik hästi välja.”

Mängu kohtunik on Karl Koppel, teda abistavad Lauri Salei ja Artur Telling. Neljandaks kohtunikuks on Tanel Üprus.

 

 

 

 

FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner