FC Levadia naiskond kohtub Noortekoondisega

Täna tehakse algust Eesti naiste jalgpalli Meistriliiga teise ringi kohtumistega, vastamisi lähevad Noortekoondis – FC Levadia, JK Tammeka – JK Tallinna Kalev, Tartu SK 10 – Pärnu JK ning Põlva FC Lootos – FC Flora.

Noortekoondis ja FC Levadia kohtuvad kell 13:00 Kotka tänaval EJL TNTK staadionil.

Esimese ringi järel Noortekoondisel ühtegi väravat ega punkti kirja ei õnnestunud saada ning sellega asutakse hetkel kaheksandal kohal. Levadia on 12 punktiga hõivamas neljandat kohta.

Eelmises voorus teenis Noortekoondis 0:2 kaotuse Tallinna Kalevilt, kui mõlemal poolajal lasti endale lüüa üks värav. FC Levadia alistas võõrsil 5:0 Põlva Lootose. Kahel korral olid täpsed Vlada Kubassova ja Anastasia Dodeltseva. Ühe värava lisas Lika Panova.

Esimeses omavahelises mängus näitas oma paremust FC Levadia, kes alistas Noortekoondise 5:0.

FC Levadia peatreener Maksim Rõtškov: „Viimastes mängudes tegutsesime päris hästi – Pärnu JK-le osutasime väärilist vastupanu ning Põlvas saime kindla võidu. Nüüd ootab ees kohtumine Noortekoondisega. Meie eesmärgiks on samamoodi mängida nagu viimastes kohtumistes. Noortekoondis on ambitsioonikas vastane ning kindlasti võime oodata väga võitluslikku mängu.”

Mängija Viktoria Draguntseva: „Viimased mängud olid meie jaoks nii füüsiliselt kui emotsionaalselt rasked. Kaotasime palju punkte ning langesime neljandale kohale. Eelolevaks mänguks on meie eesmärgiks kolm punkti tabelisse juurde saada. Vaatamata sellele, et Noortekoondis on tabelis viimasel kohal, kuuluvad sinna noored ambitsioonikad mängijad, kes võivad end näidata parimast küljest.”

Väljakukohtunik: Margus Leedo
Abikohtunikud: Aivar Vood ja Katrin Õun

FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner