FCI Levadia U21 võõrustab Esiliiga 3. voorus FC Elvat (MÄNGUKOHA MUUDATUS!)

Enne tähtsat koondisepausi toimub lisaks Premium liiga 3. voorule ka Esiliiga 3. voor, kus meie duubelvõistkond, FCI Levadia U21, võõrustab Tartumaa võistkonda FC Elvat. 

Esiliiga 3. voor leiab aset 17. märtsil Eesti Jalgpalli Liidu jalgpallihallis – mängu avavile kõlab kell 15:00 ning piletit on võimalik osta staadionil 3€ eest nii sularahas kui ka kaardiga.

Sellest hooajast mängib FCI Levadia U21 eest mitu kogenenud mängijat, kes on eeskujuks noortele. Näiteks suure kogemusega Sergei Mošnikov ning Maksim Gussev. Lisaks käivad duubli eest mängimas mängumehed, kes eelneval päeval ei saanud piisavalt mänguaega esindusvõistkonna eest – eelmises voorus olid nendeks näiteks Aleksandr Zakarliuka, kes lõi ka värava ning Alexandre Lopes Gomes, kes teenis punase kaardi ning kahemängulise võistluskeelu.

Kuidas on Levadia U21 eelnevad mängud läinud? Esimeses voorus kohtuti võõrsil JK Tabasaluga, kellega tehti 1:1 viik ning 2. voorus kohtuti koduväljakul Viimsi JK-ga, keda võideto 2:0. Tabasalu vastu läks Levadia U21 Tabasalu omaväravast 2. mänguminutil juhtima, kuid 91. minutil Tabasalu viigistas mänguseisu. Viimsi vastu lõid võiduväravad Aleksandr Zakarliuka (21′) ning mängu viimastel üleminutitel kindlustas võidu Sergei Mošnikov (90+2). Levadia U21 eest mänginud Aleksandr Lopes Gomes teenis 57. mänuminutil otse punase kaardi.

Kuidas on Elva hooaega alustanud? Elva alustas liigahooaega suurepäraselt, kui koduväljakul alistati maakonnarivaal Tartu JK Welco skooriga 1:0. Võiduvärava lõi Mauris Villems 83. mänguminutil. Teises voorus kohtuti Levadia suurima rivaali FC Flora duubelvõistkonnaga, kellele kaotati 2:0.

FCI Levadia U21 peatreener Santiago Garcia Carrero: “Uus katsumus uue treeneriga Elva vastu. Peame andma endast maksimumi, et jätta võidupunktid koju.”

Sergei Mošnikov: “Elva on ebamugav vastane kõigile. Peame meeskonnana väljakul tööd tegema, et võtta võit.”

Viimasest 20-st omavahelisest mängust on FCI Levadia U21 võistkond võtnud 10 võitu, FC Elva on võitunud seitse mängu ning kolm kohtumist on mängitud viiki. Kokku on löödud 76 väravat – 42 FCI Levadia U21 poolt ning 34 FC Elva poolt.

Tallinna FCI Levadia asub Esiliiga tabelis nelja punktiga kolmandal kohal ning FC Elva omakorda kolme punktiga neljandal kohal.

Kaanefoto: Liisi Troska/jalgpall.ee

FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner