Levadia alistas Kuressaare 4-0 ning tõusis taas tabeli tippu

Laupäeval, 23. septembril, alistas Levadia oma kodumurul A. Le Coq Arenal külla sõitnud FC Kuressaare skooriga 4-0. Kõik neli väravat lõid erinevad mängumehed.

Premium liigas algas viimane ring ning iga libastumine võib maksta kulla hinda. Küll aga ei libastunud FCI Levadia võistkond Kuressaare vastu, kui neid kostitati nelja väravaga. Võit viis meeskonna tagasi tabelit juhtima ning väravate eest hoolitsesid neli erinevat mängumeest. Nendeks olid Felicio, Yakovlev, Fomba ja Roosnupp.

Esimesel poolajal lõid väravad kaks esimest nime ning teisel poolajal jätkati samas taktis ning löödi veel kaks väravat. Levadia jätkab tabelis 60 punktiga esimesel kohal, kuid seda teeb ka Flora, kes alistas samuti oma vastase. Kahte võistkonda eraldab omavahelised mängud, mis on hetkel Levadia kasuks. Levadia kindlat võitu käis staadionil tunnistamas 402 pealtvaatajat.

Levadia jätkab võitlemist tiitli nimel juba 26. septembril, kui sõidavad Laagri Arenale, et seal kohtuda kohaliku Harju JK-ga.