FC Levadia vs JK Sillamäe Kalev eelvaade

FC LEVADIA – JK SILLAMÄE KALEV

A. Le Coq Premium Liiga II voor

Laupäeval, 11. märtsil kell 13:00

FC Levadia Maarjamäe jalgpallikeskus

Premium Liiga II voorus võõrustab FC Levadia Maarjamäel JK Sillamäe Kalevit.

Avamängus tegi FC Levadia Lillekülas 1:1 viigi FC Floraga, JK Sillamäe Kalev jäi Viljandis alla JK Tulevikule 0:1.

Koduväljakul mängides loodab Levadia publikule näidata ründavat jalgpalli ning tahab esimesed võidupunktid tabelisse kirja saada.

FC Levadia peatreener Igor Prins: “Peame esimese mängu Maarjamäel ning loomulikult tahame kolm punkti koju jätta. Kerge ülesanne see pole, sest avamängu kaotusele vaatamata on Sillamäe Kalev tugev ja löögijõuline võistkond, kellega on alati raske mängida. Oleme mänguks hästi valmistanud ning läheme väljakule eesmärgiga võita. Ootame kõiki fänne ja FC Levadia Jalgpallikooli noormängijaid koos oma peredega meile kaasa elama!”

FC Levadia keskpoolkaitsja Andreas Raudsepp: “Kindlasti läheme mängima eesmärgiga võita. Samuti tahame pakkuda ilusat ründavat jalgpalli, aga see sõltub ka ilmast ja väljaku seisukorrast laupäeval. Loodetavasti suudame mängu domineerida, oma võimalused realiseerida ning hooaja esimese võidu kirja saada.”

Pilet mängule maksab 7 eurot. Sooduspilet pensionäridele, üliõpilastele ja kuni 18-aastastele lastele 3 eurot. Kuni 6-aastastele lastele sissepääs tasuta. Facebooki attendiga sissepääs 3 eurot. FC Levadia noormängija hooajakaardiga sissepääs mängule tasuta.

Kohtunik: Roomer Tarajev
Abikohtunikud: Egerd Pajustik, Sander Saga
4. kohtunik: Marko Liiva

 

FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner