Curro Torres enne Premium liiga viimast vooru: “Muidugi on eelmisest mängust meile kõvasti abi!”

Homme, 11. novembril, toimub kaheksa klubi jaoks (kahel juba 10. novembril) Premium liiga viimane voor, mis algab kõigil kell 14:00. Enne seda kohtumist istusid Levadia peatreener Curro Torres ja mängija Mihkel Ainsalu ajakirjanike ette ja vastasid nende küsimustele. 

Peatreener Curro Torres rõhutas, et Flora mängust saadud emotsioonidega on hea edasi minna. “Muidugi on eelmisest mängust meile kõvasti abi. Derbi võit on veel eriti tähtis, samuti annab viimasel minutil saadud võit vägeva tunde.”

“Fookust tuleb hoida kogu kohtumise jooksul, see on võtmetähtsusega,” lisas Levadia loots.

Mihkel Ainsalu tõi esile ühe asjaolu, mis kõrvalvaatajal võib märkamatuks jääda. “Platsil (Paide kunstmurustaadion) pole viga, aga sealne riietusruum on pisike. Väikeses ruumis 20kesi, see on kõige keerulisem,” vihjas poolkaitsja, et Premium liiga viimaste voorude ajal on mänguks valmistumine kitsastes tingimustes raskendatud.

Küsimusele, kas Pärnu mäng, kus kaotati punkte kohtunike valede otsuste tõttu, on võistkonnal meelest läinud, vastas Mihkel tabavalt. “Ära unustanud me midagi ei ole, aga selle peale enam ei mõtle ka. Jalgpallis mineviku peale pole mõtet mõelda. Saame keskenduda ainult sellele, mis meid ees ootab. Tänane töö tuleb korralikult ära teha ja homne samuti,” sõnas mängumees.

Treeningud on nädala jooksul mängija sõnul kenasti sujunud. “Viimane nädal on väga hästi läinud. Saime Flora mängust hea emotsiooni, see süstis mängijatesse lisausku,” sõnas ta. Kas mängijad mõtlevad ka Flora-Kalju vahelisele mängule? “Meie jaoks on mängus ainult võit. See on see, mis meid elus hoiab ja annab meile võimaluse,” lausus Ainsalu.

Premium liiga 36. vooru avavile Paide Linnameeskonna ja FCI Levadia vahelises kohtumises kõlab Paide kunstmurustaadionil 11. novembril kell 14:00.

Mihkel Ainsalu mängueelsel pressikonverentsil. Foto: Katariina Peetson/jalgpall.ee

FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner