Minu Unistuste Päev Levadia kodumängul

FCI Levadia juunikuises mängus Pärnu Vaprusega viisime sünnipäevakingitusena ellu väikese Kalevi unistuse – teha kaasa mängupäev koos kogu meeskonnaga!

Minu Unistuste Päev raames toimunud kokkusaamine algas staadionituuriga, kui näidati ruume, kus meeskond valmistub. Tuuri käigus piiluti isegi VIP looži. Tagasi riietusruumi jõudes olid mõned mängijad juba saabunud – esimene, kellega kohtuti, oli Ernest Agyiri, kes on ühtlasi Kalevi lemmikmängija. Poistele tehti keset riietusruumi kaks kohta, et nad saaksid osa meeskonna ettevalmistustest ja näeksid kõiki protseduure detailselt oma silmaga. Seejärel tutvuti meeskonna kapteni, Brent Lepistuga, kes on samuti Kalevi suur lemmik. Brent võttis poisid kohe sõbralikult vastu ja kaasas nad mängueelsetesse rutiinidesse. Kõik mängijad tutvustasid ennast saabudes. Tehti nalja ja räägiti, kuidas keegi mänguks valmistub. Õige pea pandi ka muusika mängima ja algas tõeline mängueelne sagin.

Soojendus algas täpselt kellapealt, kõik olid valmis ja füüsilise ettevalmistuse treener Uroš alustas harjutuste ettenäitamisega. Soojendust jätkati väljakul. Poistel oli äärmiselt põnev seda väljaku äärest vaadata. Kalev ja tema sõber võtsid istet meeskonna pingil, arutades omavahel erinevate harjutuste üle. Kalev on varem jalgpalli mänginud ja sõber Erik mängib ka praegu. Siis suunduti riietusruumi, kus toimus viimane mängueelne kokkuvõte, seejärel tehti üks suur energiaring, kuhu kaasati ka poisid.

Mäng lõppes FCI Levadia 4:1 võiduga ja lõpuvile kõlades mindi taas alla, et meeskond vastu võtta ja õnne soovida. Poisid said meeskonnaga riietusruumis kokku ja tehti mälestuseks mõned fotod. Poisid hindasid jalgpalliõhtu väga põnevaks ja lubasid hoida FCI Levadiale pöidlaid järgmisteks tähtsateks mängudeks!

FCI Levadia kogukonnajuht Lauri Välja: “Klubi jaoks on sellised projektid kõige ägedamad, kui saame teha lihtsate asjadega kellegi päeva ägedaks või täita lausa unistuse! Meil on suurim heameel, et saime Kalevile ja ta sõbrale näidata, milline näeb välja profimeeskonna ettevalmistus Premium liiga mänguks ning mis toimub nii mängu eel kui järel. Aitäh Unistuste Päeva eestvedajatele ja Grete-Liis Lepale, tänu kellele sellised ägedad asjad toimuvad. Järgmise korrani!”

FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner