Pühapäeval kohtuvad liidrite mängus Paide Linnameeskond ja FCI Levadia

Pühapäeval kell 15:00 kohtuvad Paide linnastaadionil peetavas Premium Liiga liidrite mängus Paide Linnameeskond ja FCI Levadia. Kohtumist näitab otseülekandes ETV2.

FCI Levadia on Premium Liiga liider, olles kogunud 21 mänguga 55 punkti. Ühe mängu enam pidanud Paide Linnameeskond on 46 silmaga teine.

Hooaja esimese omavahelise mängu Sportland Arenal võitis Paide Linnameeskond 4:0, teise kohtumise Paides FCI Levadia 2:1

FCI Levadia peatreener Vladimir Vassiljev: “Läheme Paidesse ainult ühe mõttega. Hooaja lõpus on iga kohtumine nagu finaal. Kaarte ei ava, aga kindlasti jääme truuks oma mängustiilile. Paide linnastaadioni väljak on veidi väiksem kui A. Le Coq Arena, seega on meie mängu installeerimine mõnevõrra keerulisem. Hea tulemuse saavutamiseks peame tegutsema nii rünnaku- kui kaitsefaasis ühtmoodi hästi .”

FCI Levadia kapten Brent Lepistu: “Kindlasti meie jaoks väga oluline mäng ühega suurtest meeskondadest, kes võitleb tiitli nimel. Kindlasti on vaja seal positiivne resultaat saavutada. Plats tundub natuke pisem ja otsustavaks saavad pisidetailid: kuidas me suudame oma värava puhtana hoida ja vastase head ründajad peatada, samuti üritame ise palliga loomingulist jalgpalli mängida ja oma rünnakuid positiivselt lõpetada. Minu jaoks on igal nädalal uus finaal kuna alati on laual kolm punkti. Suurema meeskonna vastu võetud kolm punkti tähendavad küll rohkem, aga oluline on kõik mängud võita, et aasta lõpus positiivselt tabelisse vaadata.”

FCI Levadia meeskonnas kannab mängukeeldu Robert Kirss.

FOTO: Liisi Troska

FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner