FC Levadia vs JK Narva Trans eelvaade

FC LEVADIA – JK NARVA TRANS

A. Le Coq Premium Liiga XXVIII voor

Laupäeval, 10. septembril kell 18:00

Perepäeva algus kell 15:00

Kadrioru staadion

FC Levadia alustab Premium Liiga viimast ringi laupäeval, 10. septembril kell 18:00 Kadriorus kodumänguga JK Narva Transi vastu.

Kell 15:00 algab Kadrioru staadioni ülemisel harjutusväljakul FC Levadia perepäev, kuhu on oodatud kõik klubi kogukonna liikmed.

Selle hooaja kolmest senisest omavahelisest kohtumisest on FC Levadial kirjas 1:1 viik Narvast, 1:0 võit Kadriorust ning viimases liigamängus saadud 1:3 kaotus Narvast.

Kui FC Levadial on käimas kahemänguline kaotusteseeria, enne Transi jäädi alla ka Nõmme Kaljule, siis piirilinlased vastupidi on sattunud suurepärasesse hoogu – kolmest mängust kolm võitu! Varasemalt saadi jagu ka Pärnu Linnameeskonnast ning Tartu JK Tammekast.

FC Levadia peatreener Igor Prins: “Eelmises omavahelises kohtumises saime Narvas Transilt lüüa ja nüüd peame end koduväljakul tõestama. Ootame väga võitluslikku kohtumist. Laupäeval toimub Kadriorus FC Levadia perepäev ning loomulikult ootame kõiki meie klubi noormängijaid ja nende peresid meeskonnale kaasa elama!”

FC Levadia poolkaitsja Ilja Antonov: “Eelmise omavahelise mängu tulemus ei rahuldanud meid üldse. Pärast väikest pausi üritame uue jõuga edasi minna. Mängime nii laupäeval Kadriorus kui kõikides eelseisvates mängudes üksnes võidule. Ja muidugi ootame kõiki FC Levadia perepäeval osalejaid mängule kaasa elama ja meid toetama!”

JK Narva Transi poolt peavad mängu kaartide tõttu vahele jätma Igor Ovsjannikov ning Kirill Nesterov. FC Levadial laupäeval mängukeelu all olevaid jalgpallureid pole, ent koguni kuus mängijat jäävad mängukeelust vaid ühe kollase kaardi kaugusele.

Väljakukohtunik on Juri Frischer, abikohtunikud Hannes Reinvald ja Jaanus Mutli. Neljas kohtunik on Aron Härsing, lisakohtunikud Kristo Külljastinen ning Grigori Ošomkov. Inspektor ning kohtunike vaatleja on Hannes Kaasik.

FC LEVADIA PEREPÄEV

Ootame kõiki klubi kogukonna liikmeid FC Levadia perepäevale laupäeval, 10. septembril kell 15:00 Kadrioru staadionil ülemisel hajutusväljakul.

Kavas on erinevad tegevused nii suurtele kui väikestele jalgpallihuvilistele. Päris pisikeste vutifännide jaoks on olemas batuut ning võimalus mängida Abikoerte Keskuse kutsikatega.

Kell 16:00 viib aeroobikakuninganna Katrin Väli läbi zumbatreeningu. Perepäeva lõpetab jalgpallimäng kõikide laste ja täiskasvanute vahel, ühine tordisöömine ning kell 18:00 algava Premium Liiga kohtumise FC Levadia – Narva Trans ühisvaatamine.

Perepäevale tuleb oma telgiga FC Levadia koostööpartner Zinzino, kes pakub veretesti ja tervisetoodete paketiga liitumist soodushinnaga!

Perepäeva toetavad Zinzino, Kalev SPA, Saku Läte ja Adidas. Kõik toetajad panevad loosirattasse auhindu.

Toitlustamise eest hoolitseb Amps Pirita.

Riietus sportlik.

LIIKLUSINFO!

Sissepääs Kadrioru staadionile toimub nii peavärava kui Vesivärava tänava poolse sissepääsu kaudu.

Autoga tulijatel soovitame auto parkida peavärava juures olevasse suurde parklasse Rohelise aasa tänaval.

Parkla asub Tallinna tasulise parkimise tsoonis Kesklinn, kus laupäeviti on tasuline parkimine kella 15-ni. Kindlasti asetage armatuurlauale parkimiskell!

FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner