“Ma tulen tagasi, et tuua meistritiitel Levadiasse!”

Eelmisel hooajal Levadia särgis Premium liigas 29 kohtumist pidanud ning kuus väravat löönud ja viis väravasöötu jaganud ründaja on tagasi klubis! FCI Levadia ja Brasiilia tippklubi Atletico Mineiro jõudsid kokkuleppele 21-aastase ründaja laenutingimustes ning Felipe Felicio mängib ka tulevasel hooajal Premium liigas FCI Levadia särgis.

Eelmise hooaja alguses Levadiaga laenulepingu alusel liitunud Felipe oli pärast hooaega kindel, et tahab jätkata Levadias ka järgmisel hooajal. “Kohe, kui hooaeg lõppes, nii nagu see lõppes, tahtsin ma siia jääda!” Sõnas brasiillane.

“Minu agent esitles mulle erinevaid pakkumisi, mis hooaja lõpus tulid, millest mõned olid ka huvitavad, siis ma teadsin, et minu missioon siin klubis ei ole veel läbi! Meil on imeline meeskond, suurepärane treener, kes usaldas mind kogu aeg läbi hooaja. Me isegi rääkisime hooaja lõpus ja pärast seda, et ma tuleksin tagasi! Me teame oma potentsiaali – me ei kaotanud ühtegi mängu praegusele meistrile ja ma tulen tagasi, et tuua meistritiitel Levadiasse!

Isiklikult arvan, et 2023 oli mulle hea aasta, aga seda räsisid mitmed vigastused. Selleks aastaks ma valmistun paremini ja teen kõik, et vähendada oma vigastuste ohtu. Tahan meeskonda aidata väravate ja väravasöötude näol! Selle klubi jaoks ma mängin sama mentaliteediga nagu alati – võita kõik mängud ja anda igas mängus oma maksimum. Näeme staadionitel,” ütles lõpetuseks Felipe Felicio.

Lisaks pikendas klubi lepingut veel ühe brasiillasega – seekord on tegu keskkaitsja Heitoriga. 23-aastane Heitor Marinho dos Santos liitus Levadiaga Grêmio B ridadest eelmisel jaanuaril. Selle ajaga sai mängumees kirja 27 kohtumist, lõi kolm väravat ning andis ühe väravasöödu. Mõlemat brasiillast näeb ka sellel aastal Levadia särgis.

Vaata humoorikat videot SIIT.

Levadia sõidab Valenciasse treeninglaagrisse 1. veebruaril, kus valmistutakse hooajaks kolme nädala jooksul. Selle ajaga mängitakse mitme Hispaania klubiga ning mõlemad mängumehed on nimekirjas kaasas.

Kaanefoto: Katariina Peetson/jalgpall.ee

FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner