Premium liiga läbi aegade hooaja publikurekord on käega katsutav

 

Premium liiga läbi aegade publiku hooajarekord on 13453, mille püstitas Flora. Meie kodumänge on sellel hooajal külastanud juba 10392 inimest, mis tähendab, et rekordist on puudu 2961 pealtvaatajat. 

Meeskond asetseb tabelis 1. kohal ning nende edu taga on kindlasti fännid, Eesti parimad fännid ja poolehoidjad. Sellel aastal on meid külastanud juba 10392 pealtvaatajat, mis on samal ajal eelmise aastaga võrreldes kasvanud 3836 pealtvaataja võrra. Premium liiga hooaja publikurekord on 13453, mis tähendab, et meil on rekordist puudu 2961.

FCI Levadia kogukonnajuht Lauri Välja kutsub inimesi staadionile: “Tere kallis Levadia jalgpallipere! Me oleme selle hooaja algusest peale teinud tõsiselt tööd, et pealtvaatajatel oleks mõnus meie mängudel käia ning see kajastub ka numbrites. Oleme liikumas tõeliselt ajaloolise saavutuse poole. Meie meeskond on ühtne ja tugev ning see on viinud meid läbi aegade publikurohkemate kodumängudeni. See kõik on võimalik tänu teie, meie pühendunud fännide ja noormängijate vanemate, toele ja usaldusele.”

FCI Levadia tegi ühe mängu Premium liiga publikurekordi sellel suvel, kui võõrustati FC Florat ning staadionit külastas 3510 inimest. Foto: Liisi Troska/jalgpall.ee

Kogu FCI Levadia klubil on siiralt hea meel selle üle ning tänavad kõiki südamest, kes on käinud ja käivad edasi meie kodumängudel. “On ülimalt inspireeriv näha, kuidas Levadia Jalgpallikooli ja Infoneti Jalgpallikooli noored talendid on meie kodumängudele teed leidnud. Teie, lapsevanemad, olete näidanud eeskuju, toetades oma lapsi nende jalgpalliunistuste saavutamisel,” sõnas Lauri Välja. 

Me ei ole seda üksi teinud. Meil on head partnerid ja toetajad, kes meid selles aitavad ning kellele oleme tuhat tänu võlgu. “Meie tihenenud koostöö Pirita Linnaosavalitsusega on aidanud luua erilisi sündmusi ja tõsta publiku arvu kõrgustesse, mida me varem ei oleks osanud uneski näha. See on meie ühine saavutus ja me peaksime selle üle uhked olema!”

Meil on aega VIIS kodumängu, et see rekord enda nimele kirjutada. Meid ootavad ees kodumängud Kuressaare, Narva Transi, Tartu Tammeka, Pärnu Vapruse ja Flora vastu, millest esimene juba sellel laupäeval. Lihtne matemaatika ütleb, et kui saame keskmiselt igale kodumängule 600 inimest, on rekord meie, üheskoos suudame selle ära teha!

Aga see ei ole veel kõik – meie ees on veel viis põnevat kodumängu. Kutsun teid kõiki üles liituma meiega staadionil ja kogema seda jalgpallimaagiat otse staadionil. Üheskoos saame luua atmosfääri, mis paneb südamed kiiremini põksuma nii meie mängijatel kui ka kõigil staadionile saabuvatel inimestel. Kallid pealtvaatajad, te olete meie edu võti ja meie südames. Aitäh teile kogu toetuse eest, mida olete näidanud! Paneme täiega edasi ja liigume üheskoos selle hooaja lõpuni! Üheskoos oleme tugevad, üheskoos oleme Levadia!” Lisas Lauri lõpetuseks

Järgmine mäng 23. septembril kell 19:30 A. Le Coq Arenal. Piletid leiad eelmüügist soodushinnaga Piletitaskust.

FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner