FCI Levadia U21 alistas võõrsil Nõmme Unitedi

FCI Levadia U21 teenis Esiliiga 32. voorus väärt võidu, kui võõral väljakul alistati 2:0 FC Nõmme United.

Meie järelkasvumeeskond asus kohtumist juhtima 33. minutil, kui penaltipunktilt oli täpne hiljuti vigastuspausilt naasnud Nikita Vassiljev.

Teise kolmveerandtunni algul oli Levadia U21-l hea võimalus eduseisu duubeldada, kuid paraku Rustam Soirov penaltit realiseerida ei suutnud. 11 minutit hiljem asusime siiski 2:0 ette, kui skoori tegi Karl Rudolf Õigus!

Sellel seisul ka kohtumine lõppes, mis tähendab, et Levadia U21 jätkab Esiliigas 59 punktiga 3. kohal. Nõmme United leiab end 51 silmaga 7. tabelirealt.

Järgmise liigamängu peab Levadia U21 tiim 22. oktoobril kell 12:30, kui Maarjamäe kunstmuruväljakul võõrustatakse Ida-Virumaa FC Alliance’i.