FCI Levadia alistas kodumängus Pärnu JK Vapruse 5:0 ja kindlustas liidrikohta

Premium Liiga XXVI vooru vahelejäänud kohtumises alistas FCI Levadia EJL TNTK staadionil Pärnu JK Vapruse kindlalt 5:0.

Premium Liigas saavutatud 13. järjestikuse võiduga suurendas FCI Levadia Premium Liiga tabelis edumaa FC Flora ees 11 punktile, kuid konkurentidel on kaks mängu vähem peetud.

Mängu üheksandal minutil avas penaltist skoori Zakaria Beglarišvili, 28. minutil suurendas FCI Levadia edu hooaja esimese Premium Liiga värava löönud Karl Rudolf Õigus.

Teise poolaja alguses lõid kaheminutilise vahega värava Amir Natho ja Hannes Anier, lõppskoori vormistas taas Beglarišvili 61. minutil.

FCI Levadia väravasuul tegi nullimängu Artur Kotenko. Ühtlasi oli see klubi ajaloos esimene kord kui meeskonna eest käis väljakul 40-aastane jalgpallur.

Premium Liiga tabelis hoiab FCI Levadia 67 (25) punktiga liidrikohta. FC Floral on teisena 56 (23) ja Paide Linnameeskonnal kolmandana 52 (26) punkti. Viienda järjestikuse kaotuse vastu võtnud Pärnu JK Vaprus on 15 silmaga eelviimasel kohal, edestades ühe mängu vähem pidanud Tartu JK Tammekat kahe punktiga.

Järgmisel laupäeval, 16. oktoobril kell 16:00 kohtub FCI Levadia võõrsil Viljandi JK Tulevikuga.