FCI Levadia U21 alistas Maarjamäel FC Elva 4:2 ja tõusis Esiliigas kolmandaks

Esiliiga IX voorus alistas FCI Levadia U21 Maarjamäe muruväljakul peetud kohtumises FC Elva tulemusega 4:2 ning tõusis tabelis kolmandale kohale.

Nikita Dronov viis 25. minutil kodumeeskonna juhtima, kuid vaheajale siirduti hoopis FC Elva 2:1 eduseisus – 38. minutil oli penaltipunktilt täpne Martin Thomson, kolm minutit hiljem lõi Andrei Grigorjev omavärava. Teisel poolajal võttis FCI Levadia reservmeeskond ikkagi oma – 48. minutil lõi Dronov oma teise värava, 54. minutil oli täpne Luka Luković ning 74. minutil Alan Mones.

Esiliiga tabelit juhib Maardu Linnameeskond 23 (9) punktiga, JK Tallinna Kalevil (9) on punkt vähem. FCI Levadia U21 ja Paide Linnameeskond U21 on kogunud võrdselt 16 (8) punkti, neist omakorda nelja punkti kaugusele jääb Nõmme United.

Järgmisel laupäeval, 3. juulil kell 13:00 kohtub FCI Levadia U21 võõrsil tabeli liidri Maardu Linnameeskonnaga.