FCI Levadia alistas Tartu JK Tammeka 7:0

Premium Liiga teise ringi avavoorus võõrustas FCI Levadia A.Le Coq Arenal Tartu JK Tammekat ning võitis suurelt 7:0.

FCI Levadia asus Lillekülas peetud kohtumist juhtima juba kümnendal minutil, kui skoori avas Mark Oliver Roosnupp ning Jevgeni Budniku täpne penalti viis võõrustajad vaheajale 2:0 eduseisus.

Teisel poolajal sai alguse aga suurem väravatesadu – esmalt lõi Gando seisuks 3:0 ning seejärel vormistas Mark Oliver Roosnupp kahe tabamusega enda kübaratriki. 86. ja 87. minutil said veel jala valgeks Kirill Nesterov ja Nikita Andrejev.

Levadia jaoks on tegemist meeskonna teise kõige suurema võiduga sel hooajal, märtsi lõpus alistati liiga uustulnuk Maardu Linnameeskond koguni 8:0.

24 punkti kogunud Levadia jätkab liigatabelis teisel kohal, jäädes ühe mängu vähem pidanud Florast maha kolme silmaga. Kaheksa punktiga Tammeka on seitsmes.

Reedel kohtub FCI Levadia Viljandis JK Tulevikiga.