FC Levadia alistas Kadriorus Nõmme Kalju FC 2:0

Premium Liigas võõrustas FC Levadia Kadriorus Nõmme Kaljut ning võitis kohtumise 2:0.

Mõlemad FC Levadia väravad sündisid teisel poolajal, kõigepealt oli 48. minutil täpne Rimo Hunt, kes tegi 72. minutil eeltöö Joao Morelli tabamusele. Mõlemad mehed on sellel hooajal löönud 15 väravat, millega jagatakse väravaküttide edetabelis kolmandat-neljandat kohta.

Üheksa vooru enne Premium Liiga hooaja lõppu on FC Levadia 63 punktiga teisel kohal, liidrist FC Florast jäädakse maha seitsme silmaga. Kalju on 60 punktiga kolmas.

Järgmised voorud toovad endaga kaasa põnevuskohtumised – 8. septembril võõrustab Nõmme Kalju ETV2 telemängus FC Levadiat, päev hiljem sõidab FC Flora külla FCI-le ning 12. septembril kohtuvad omavahel FC Flora ja Kalju.

Tallinna FC Levadia – Nõmme Kalju FC  2:0 (0:0)