Eesti koondis alistas Gibraltari 4:0

Eesti koondis sai MM-valiksarjas kirja suure võidu kui koduseinte toel alistati Gibraltar 4:0. Ainsa FC Levadia mängijana koondisesse kuuluv Pavel Marin mänguaega ei saanud.

Kuigi Eesti omas kohtumise alguses arvukalt võimalusi, lõppes avapoolaeg siiski A. Le Coq Arenal väravateta viigiga.

47. minutil viis 18-aastane FC Levadia kasvandik Mattias Käit Eesti 1:0 juhtima, mil ta realiseeris Konstantin Vassiljevi suurepärase söödu. Viis minutit hiljem oli väravalööjaks Vassiljev, kui ta kaunilt palli üle vastase väravavahi tõstis.

Käit kahekordistas oma saldo 70. minutil, lüües seisuks 3:0. Oma esimese koondisevärava sai kirja vahetusest sekkunud Sergei Mošnikov, kes lõi 88. minutil lõppseisuks 4:0.

Teistes meie alagrupi mängudes alistas Belgia kodus 4:0 Bosnia ja Hertsegoviina ning Kreeka oli kodus üle 2:0 Küprosest.

Eesti järgmine vastane on kodus Kreeka. Kohtumine algab A. Le Coq Arenal esmaspäeval, 10. oktoobril kell 21:45. Piletid on saadaval Piletilevis.