Heategevuslikule oksjonile paneb õla alla ka Anett Kontaveit – autogrammiga Wimbeldoni kott

FCI Levadia kohtub 4. juulil A. Le Coq Arenal kell 19:00 Premium liiga raames FC Floraga. 50% piletitulust läheb Minu Unistuste Päevale heatevuseks – piletid müügil Piletitaskus. Lisaks on Levadia korraldamas suurejoonelist spordioksjonit, kus 100% tulust läheb heategevuseks. Oksjonile tulevad mitmed kodumaa staaride ning välismaa staaride esemed. 

Oksjon toimub FCI Levadia Facebooki keskkonnas ning kestab kuni 4. juulil toimuva kohtumise esimese poolaja lõpuvileni. Oma pakkumise saab teha FCI Levadia Facebooki postituste all – iga eseme kohta tuleb eraldi postitus.

Oma panuse annab ka endine tipptennisist Anett Kontaveit. Anett annab oksjonile tema viimase Winbeldoni turniiri kotti, mille peale on kribatud ka autogramm. 

“Ma loodan, et minu väike panus on abiks Akselile ning kõikidele teistele lastele, kes peavad igapäevast võitlust raskete haigustega. Kallid inimesed, tulge 4. juulil vaatama Tallinna derbit ja andke samuti oma pisikene panuse. Üheskoos teeme sellest suure heateo,” ütles Anett Kontaveit. 

FCI Levadia kogukonnajuht Lauri Välja: “Kutsun kõiki inimesi kohtumisele, et teha koos head ja koguda võimalikult suur summa annetuseks heategevusfondile. Olen kindel, et tuleb suurejooneline ja atmosfäärne kogupereüritus, kuhu on oodatud absoluutselt kõik. Saa osa heategevuslikust jalgpallikohtumisest, kus aitame üheskoos Eesti lapsi. Kohtume 4. juulil A. Le Coq Arenal!”

Tee oma pakkumine SIIT ning aitame üheskoos abivajajaid. Kui oksjonil osaleda ei taha, aga tahad siiski oma õla alla panna – tule mängule ning 50% piletitulust läheb heategevuseks. 

Leave a comment

‭+372 520 8686 ‬
‭+372 568 43537‬

Mängime koos, võidame koos!
Registreeri oma laps FCI Levadiasse
ja süüdake nende kirg jalgpalli vastu!